Zack Snyder‘ın yaklaşan Batman/Superman filmi biliyorsunuz Ben Affleck mevzusu yüzünden çok konuşulmuştu. Bir süredir filme Wonder Woman‘ın dahil edileceği de söyleniyordu, daha bugün Amazon Prensesi Diana‘yı kimin oynayacağı belli oldu.

1985 doğumlu Gal Gadot, 2004 yılında İsrail’in en güzel kadını seçildikten sonra Miss Universe yarışmasına da katılmıştı. Bir kaç küçük rolü haricinde Fast & Furious filmlerinde iki rolü mevcut.

Bu editörün naçizane yorumu, Gal Gadot tercihi pek tatmin edici değil. Siyah saçlı, güzel yüzlü bir kızımız olabilir Gal, ancak Wonder Woman’ı taşıyabilecek bir karakter verebileceğini, ya da modellik kariyerini riske atıp vücut çalışmalarına gireceğini, kolları, kanatları, omuzları şişireceğini düşünmüyorum. Wonder Woman artık 50 sene önceki “Ay ellerimi bağladılar, ımss naapsam” karakteri değil, ana serilerden bir tanesinde süratla adam döven nadir kadın kahramanlardan bir tanesi! Gerçi bu Hollywood, ne yapacakları belli olmaz, belki Gal’ı biraz çalıştırırlar. (Stoya’yı hatırlayan bilir.. öhm…)

Sizi Gadot ve Wonder Woman‘ın görselleri ile başbaşa bırakalım. Siz ne dersiniz, olur mu bu iş?

 

600full-gal-gadot

wonder_woman_main_costume_by_marconelor-d6gbe9w

gal_galdot

26522ea320a2550806355c807b2647b8-d58rzdt

tumblr_mc7femyMba1runamko1_1280

Wonder_Woman_No__601_by_AlexGarner

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.