Başlık bir şeyler çağrıştırıyor mu? Çağrıştırmasın. Yavaşça aşağıya doğru scroll edin ve Comic-Con’un üçüncü gününde patlatılan bombalarla ihya olun. Dün demiştik fırtına öncesi sessizlik bu diye. Önce Warner, sonra Marvel bombaları patlattılar, onları bilahare sayfamızdan ve sitemizden paylaştık. Fakat San Diego’da sesi çıkanlar sadece bu iki dev firma değildi. Şu aşağıdaki 7 haber de bizim çok ilgimizi çekti…

 

1. Kevin Smith’in Yeni Filminin Artık Bir Fragmanı Var

Filmin adı Tusk. Başrollerinde Justin Long ve Michael Parks’ın oynadığı film, Long’un karakterinin ülkeyi dolaşıp, ilginç insanlardan ilginç hikayeler toplayarak bunları podcastleştirmesini anlatıyor. Fakat film bundan sonra çok başka bir yön belirliyor kendisine. Long’un karakteri kendisinin gemisinin battığını ve bir deniz aslanı tarafından kurtarıldığını iddia eden bir adamla görüşmeye Kanada’ya gidiyor. Ondan sonrası ise… Anlatmayalım, siz fragmanı izleyin en iyisi.

 

2. The Simpsons vs. Family Guy!

http://www.youtube.com/watch?v=-7YzXMzZ1bU

28 Eylül 2014 tarihini not edin. Zira o tarihte olmaz denilen olacak ve Family Guy ile The Simpsons ortak bir bölüm yapacaklar. Family Guy’un 13. sezon galası yerine geçecek özel bölüm için biz bir şey söylemeyelim, siz Fox’un yayınladığı şu beş dakikalık ön izlemeye göz atın.

 

3. Sin City 3 Geliyor

Sin-City-A-Dame-to-Kill-For-Movie-Marv

Frank Miller doğruladı. Robert Rodriguez ile birlikte çalışan deneyimli yazar, önce yeni bir Sin City çizgi romanının geleceğini, sonrasında da Sin City 3 filminin vizyona çıkacağını resmen açıkladı. Tarihini ve konusunu bilmiyoruz ama, neredeyse kesin diyebiliriz.

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.