YouTube’da geeklere hitap eden yüzlerce güzel kanal var, ama gerçekten kaliteli Türkçe içerik bulmak çok zor. İşte Öner S. Biberkökü imzasıyla yayına başlayan “Çizgi Roman Yolculuğu” kanalı Türkiye’de çok büyük bir açığı, çok da kaliteli bir içerik ile kapatmayı hedefliyor.

cizgi_roman_yolculugu

Sevgili okur. Bir ricamız var!

Aşağıda ÇRY’nin videolarını bulacaksın, izleyeceksin. Güven bize, izleyince de seveceksin. O yüzden senden bir ricamız var sevgili okur, videoları izle, beğenirsen ÇRY kanalına abone ol. Biz geek adamlar “like”, “share”, “subscribe” tuşlarına basmayı pek sevmeyiz, ama gel Öner’in kanalına abone ol. Tüm gün Minecraft’ta küfreden kanallar 50.000’in üzerinde aboneye sahipken, ÇRY’nin bu güzel işine sahip çıkmak bize düşer. Gelir değil gönül işi olarak yapılan tüm bu güzel Türk geek işlerinin altına bol bol beğeniyi basmak, moral vermek, Öner’i de görürsek iki bira ısmarlamak topluluk olarak bizim borcumuz olsun!

Previously on ÇRY!

Çizgi Roman Yolculuğu, ilk videosunda, sitemizde de zaman zaman Seyfeddin Efendi’nin Sırları bizlerle paylaşan Devrim Kunter ve JBC Yayıncılık’ın Batmanseveri Ertan Ergil ile iki keyifli röportaj yaptı.

İkinci videosunda ise Yıldıray Çınar ana konu / konuk:

https://www.youtube.com/watch?v=1_sZJA_nIAs

Çizgi Roman Yolculuğu ekibinden daha nice süpersonik işler bekliyor, moral olsun, gaz olsun diye paylaşıyor, beğeniyor, duyuruyoruz! Sevgiler!

2 Yorum

  1. Yıldıray Çınar’ın bir Naoki Urasawa hayranı olduğunu öğrenmek kendisine olan saygımı bir kat daha arttırdı. Görünüşe göre dünyadaki tüm çizgi roman ekollerine hakim, meslek aşkı dedikleri bu olsa gerek.

  2. Kanal bir harika. Her saniyesinde emek kendini belli ediyor. Kanalı takip etmeyeni dövelim akıllansın gitsin abone olsun.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.