DC’nin televizyonla aralarından su sızmıyor maşallah! Bu sezon içerisinde tamı tamına üç canlı dizinin galasını yapacak olan DC; Bruno Heller’ın yapımcılığını üstlendiği Gotham, David Goyer’in yaptığı Constantine ve Arrow’dan türeyen Flash’tan sonra şimdi de en eski süper kahraman gruplarından birine el atacak: Teen Titans.

DC Comics sayfalarında çok uzun bir süredir hayatta olan, büyük ilgi gören ve hatta bir dönem yayınlanan animasyon dizisiyle global üne de kavuşan grup, Nightwing ve Cyborg gibi gruptan bağımsız olarak da sevilen ve ana akım kültürde de yer edinen kahramanlar çıkartmıştı. Peki dizisi nasıl olacak? Bu kahramanları içerecek mi?

Teen-Titans-dc-comics-3976094-1024-768

Dürüst olmak gerekirse Cyborg’u bilmiyoruz. Kendisi şu sıralar sinema dünyasıyla meşgul. Bildiğiniz gibi Batman v. Superman’de Cyborg’u görme şansına erişebileceğiz. Fakat verilen basın bülteni çok net bir şekilde Nightwing, Starfire ve Raven’ın dizide kendine yer bulacağını belirtiyor. Şu sıralar Akiva Goldsman ve Marc Haimes’ın TNT’ye satmaya çalıştığı ve “Titans” olarak adlandırılacak dizinin konusu, Deadline’da gördüğümüz şu özete göre şu şekilde:

“Titans dizisi DC evrenindeki aynı adlı genç süper kahraman adayları grubunun etrafında şekillenecek. Aksiyon türündeki dizinin merkezinde (muhtemelen en iyi Robin olarak bildiğiniz) Dick Grayson olacak. Grayson Nightwing olarak Batman’in gölgesinden çıkacak ve Starfire, Raven ile pek çok başka süper kahramanın içinde bulunduğu yeni ve korkusuz bir süper kahraman grubunun başını çekecek.”

Ne diyorsunuz sevgili Geekyaparlar? Teen Titans’ın gönlünüzdeki yeri nedir? Biz şu an iyi bir oyuncu kadrosu bulunur, ilk görüntüler de ümitlendirici olursa dizi takvimimizde yer açarız düşüncesindeyiz. Sizin görüşünüz ne? Aşağıya yorumlara belirtin!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

1 Yorum

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.