Abartmıyoruz. Gerçekten. İnternet sitelerinin en büyük problemi ilgi çekmek için başlıkta vuku bulan olayı abartıp göklere çıkartmaktır ama biz onu yapmıyoruz şu an. Stitch Kingdom sitesinin ele geçirdiği, bizim de Slashfilm’den gördüğümüz tam oyuncu listesine bakıp konuşuyoruz ve bizim hakikaten aklımız uçmuş vaziyette.

Hatırlarsınız, filmin yönetmeni James Gunn “bu içinde en çok Marvel karakteri barındıran film olabilir” demişti. Filmin kalabalık kadrosundan bahsediyor sanmıştık. Meğerse hakikaten de tonla Marvel karakteri filmde mevcutmuş a dostlar. Örneğin meşhur Marvel karakteri Cosmo filmde görünecek ve Fred adlı bir köpek tarafından canlandırılacak (bilmeyenler için, Cosmo zaten bir köpek). Aynı zamanda Firefly’dan ünlü Nathan Fillion’ın da gizemli bir rolü var, hakeza Rob Zombie’nin de öyle.

Fakat en bombası, filmde hafiften bir gözükecek şu karakter:

Howard_The_Duck_-8

Evet, Marvel çizgi romanlarından uyarlanan ilk filmlerden birine ilham kaynağı olan Howard the Duck, Guardians’da kendine yer bulacak. Bilmeyenler için şöyle özet geçelim, Steve Gerber ve Val Mayerik tarafından 1973 tarihinde yaratılan Howard the Duck, dış görünüş olarak “ne arıyor bu ördek” kıvamında olsa da, okuyanları bilir ki aslında Gerber’in kelimeleriyle “hayatın en ciddi ve en aptalca anlarının sadece saniyelik bakış açılarıyla birbirinden ayrıldığı” üzerine, kafası basan bir çizgi romandır. Bu varoluşçu ördeğil filmde nasıl gözükeceğini şimdilik bilmiyoruz, bir konuk rol mü, yoksa hafif bir bahis mi emin değiliz. Ama açık ve net konuşalım, bu Guardians’a dair heyecanımızı resmen ikiye katladı! Siz ne diyorsunuz?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.