Zaten resimden de belli olmuyor mu? Marvel büyük değişiklikleri bir bir patlatmaya devam ediyor. Önce Mjölnir’i bir kadının taşıyacağını, Thor Odinson’ın da baltasıyla ormancı gibi solo takılacağını açıkladılar. Ondan sonra (Geekyapar okurlarının çok önceden nail olduğu bir bilgi olan) Captain America siyahi olacak malumatını paylaştılar. Şimdi de yıllardır en büyük olayı tüm kelime dağarcığının kendi ismi ve Smash kelimesinden oluşması olan Hulk’ı süper-zeki yapıyorlar. Ve öyle gözüküyor ki, çok ilginç hikayeler bizleri bekliyor olacak.

hulksmart

Daha önce Newsarama’ya verdiği röportajda Avengers NOW! inisiyatifi dahilinde Hulk’a da büyük değişiklikler geleceğini açıklayan Marvel, bugün USA Today’e verdiği ve bizim yine Newsarama’dan gördüğümüz röportajda bu değişikliği açıkladı. Tony Stark’ın Bruce Banner’ın hayatını kurtarmak için kullandığı Extremis teknolojisi, Hulk’ı süper zeki yapacak. Evet, Banner’ı değil, Hulk’ı. Ağustos ayında yayınlanacak Hulk #5’te Hulk bu yeni zekasıyla ilginç bir projeye girişecek.

Dünyanın en büyük sorunlarından birinin gama enerjisi olduğu kanaatine varan Hulk, her yeri gamadan da, gama enerjisiyle güçlendirilmiş canlılardan da kurtarma kararı alacak. Bu da haliyle Hulk’ı hem kendisiyle, hem de diğer gama canlılarıyla karşı karşıya getirecek. Sayının yazarları bize büyük kavgalar vaat ettiklerinden, bu gama canlıları arasında da She-Hulk olduğundan biz şimdilik parmaklarımızı kavuşturduk, bir Hulk vs. She-Hulk kapışması bekliyoruz heyecanla. Şimdiden söyleyelim, biz She-Hulk’ı tutuyor olacağız. Merakla bekliyoruz!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.