Yaklaşık beş senedir devam eden ABC sitcom’u The Middle’da ailenin ergenlik çağındaki kızı Sue Heck’i canlandıran Eden Sher tarafından geçtiğimiz günlerde atılan tweet, baya kafaları karıştırdı. Her şey iyi, güzel giderken, bunun üzerine bir de Marvel’ın attığı tweet de meselenin içerisine girince, iyiden iyiye sorular sorulmaya, kulaklar kabarmaya başladı tabii. Buyrun tweet’lere bakalım, ne demek istediğimizi ve meselenin neden kabardığını siz de anlayacaksınız. Amerikalı aktris Sher, ilk olarak şu tweet’i attı.

 

Kabaca Türkçe’ye çevirelim: “Öğlen “15 dakikalık bir toplantı” için Marvel ofislerine gittik. Üç saat ve kırk kiloluk çizgi roman sayısı sonra, burada heyecandan felç olmuş vaziyetteyim“. İlk bakışta biraz şüphe uyandırsa, insana “Niye Marvel ofisindeydin kızım?” dedirttirse de, ara ara ünlülerin Marvel’ın ana binasına gidip, kiloyla çizgi roman aldıkları bilinen bir gerçek. Fakat bunun ardından gelen ikinci bir tweet var, o da Sher’in özellikle hangi çizgi romanları aldığını gösteriyor.  


Bu tweet’i de şöyle çevirelim: “@MiniB622 kelimenin tam anlamıyla yürümek beni Ms. Marvel’ın yeni serisine başlamaktan alıkoyduğu için sinirliyim. Sayılar için çok teşekkür ederim. Söz seni bir daha gördüğümde ağlamayacağım“. Peki tweet’i attığı MiniB622 kim? Kendisi Ms. Marvel’ın yeni, Kamala Khan’lı serisinin editörlüğünü yapan Sana Amanat. Durum böyle olunca kafalarda “Yoksa?” soruları sorulmaya başladı. Eden Sher ile Ms. Marvel için görüşülmüş olabilir mi? Peki Marvel ne dedi bu konuda? Şunu:

 

“Aktris @edensher bugün birkaç çizgi roman almak, The Middle’ın sezon finalini konuşmak ve daha fazlası için ziyaret etti!” diyor Marvel. Buradaki kilit kelime de, “daha fazlası” hâliyle. Bize göre Eden Sher Marvel ofisine gerçekten de bir rol için görüşme yapmaya gitmiş gibi gözüküyor. Fakat Ms. Marvel olduğunu söylemek için vakit henüz çok erken. Ayrıca, eğer Ms. Marvel olsaydı, kuvvetle muhtemel hemen oracıkta bir NDA imzalatır, Ms. Marvel’dan bahsetmesini dahi yasaklayabilirlerdi. Daha ileride çekimi yapılacak tonla Marvel filmi var. Sher bunlardan herhangi biri için ufak bir role dair bir görüşme yapmış olabilir. Şimdilik bir sonuca varmak akıl kârı değil. Bekleyip göreceğiz!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.