Bir diziyi, filmi, ölümsüz bir eseri baştan mı çekeceksiniz? Orijinal eserden değişik mi olmak istiyorsunuz? Tarzınız farkınız mı? O zaman çözümünüz basit: Karakterlerden birini kadın yapın, olsun bitsin!

Battlestar Galactica – Starbuck, Elementary – Dr. Watson derken mesele Marvel’ın en baba kötü adamına kadar geldi. Yani bu tür filmlerde daha çok kadın karakter görmek istediğimiz yalan değil, ama bu kadar da ucuz yenilik peşinde olmasak, ha?

Hollywood Reporter’ın haberine göre yeniden yapılacak filmin yönemeni Josh Trank ekran testlerine başlamış ve stüdyo Dr. Doom için yolladığı casting açıklamalarında “Cinsiyet değişikliğini göz ardı etmiyoruz” ifadelerine yer vermiş. Bizce açıkça kafaya Dr. Doom’u kadın yapmayı koymuşlar, yol yapıyorlar.

fantastic-four1

Diğer roller için Miles Teller şimdilik Reed Richards için en büyük aday, Christian Cook‘un adı da Ben Grimm için sıklıkla geçiyor. Bunların an itibariyle testlere başladıkları söyleniyor. Yani yeni Fantastic Four filmi beklenen seyirde ilerliyor. Neyse, koskoca Victor olur artık Victoria, ne yapalım?

Not: Kapak fotoğrafı Constantine in Tokyo‘nun yaptığı bir cosplay’dir.

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.