Marvel’ın efsane çizgi serilerinde bugün ilginç bir kan değişikliği yaşandı. Mike Marts Batman’i çekip çevirmek üzere DC’ye geçtiğinden beri X-Men çizgi romanlarının baş editörü pozisyonunda görev yapan Nick Lowe, artık Spider-Man’i yönetecek. Tam Marts’ın Marvel’a döndüğü zamanlarda bu hamlenin gerçekleşmesi de kaderin bir cilvesi herhalde. Nick Lowe resmen Marts firmalar arası geçiş yapmadan yerinden kıpırdamıyor!

2916061-sup6

Lowe böylelikle Peter Parker’ın da dönüşüne denk gelmiş oldu. Biliyorsunuz, bir süredir Otto Octavius Spidey olarak geziniyordu. Lowe Parker’ın dönüşünü nasıl yönetecek hep birlikte göreceğiz. Bu arada her ne kadar “10 yıldan sonra X-Men’i çok özleyeceğim” demiş olsa da Lowe’un işi alır almaz “Marvel’ın en popüler kahramanı üzerinde çalışmak çok büyük bir onur” demesi, ben Wolverine, Iron Man falan olsam beni kıllandırırdı açıkçası. Hemen de nasıl satmış adam mutantları yahu…

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.