4. Orta Göğüs Edisyonu

04 Injustice

Nereden: Injustice: Gods Among Us

Nedir: Bir diğer oyun kostümü daha. Bu seferki Harley Quinn’in geleneksel özelliklerini, Arkham Asylum’daki dekolteli ablayla birleştirmeye çalışmışlar.

Oluru?: Yani ne yalan söyleyeyim, kostüm Jessica Nigri giysin diye yapılmış, garip bir şey. Üç santim yakınımda görsem “Harley Quinn mi acaba?” demem yani, o derece alakasız. İlham olacağını pek sanmam!

 

5. Motorcu Kostüm

05 Insurgency

Nereden: Injustice: Gods Among Us, Insurgency

Nedir: Injustice’in indirilebilir içeriği Insurgency’den gelen kostüm, belki de tüm listenin en sokakta giyilebilinecek olanı. Bu hem en sıradan, hem de en gerçekçi olanı anlamına geliyor. Bakış şeklinize göre değişir.

Oluru?: Eğer Leto’nun Joker’ini görmeseydik, yüksek diyebilirdik. Daha doğrusu şöyle diyelim, Nolan bir Harley Quinn çekseydi, muhtemelen buna benzer bir kostüm tercih ederdi. Ama belli ki Ayer öyle bir rota izlemeyecek.

 

6. Yeni 52, Yeni Kostüm

06 New 52

Nereden: Suicide Squad, New 52

Nedir: DC’nin “yahu bu karakter ünlü galiba” farkındalığına erişmesinden sonra Harley Quinn yeni kostümüyle birlikte Suicide Squad’ın başını çekmeye başladı. Onun için de özel olarak göğüs kısmından gerilen dikişli bir korse ile mini şort beğendiler, hanım kızımızı giydirdiler…

Oluru?: Yani bu kostümü öyle beğenmiyorum ki, öyle garipsiyorum ki hâlâ… Harley artık çizgi romanlarda bunun daha iyileştirilmiş varyasyonlarını giyiyor, DC’nin Haziran devriminden sonra da daha da iyileştirilmiş bir versiyonunu giyecek. Bu ayarda bir şey gelir mi filmde? Mümkün. Bu ayarda bir şey gelmeli mi? Gelmezse çok seviniriz!

 

7. Alternatif Kostüm

07 Thrillkiller 62

Nereden: Thrillkiller ’62

Nedir: Külliyata dahil olmayan ve bir Elseworlds hikayesi olan Thrillkiller da bu alternatif Harley, orijinal kostümün daha ilginç bir versiyonuyla karşımızdaydı. Biraz gerçekçilik katılmış, biraz seksapelite artmış; ama yine de Harley Quinn özellikleri korunmuş.

Oluru?: Açıkçası bu kostümü kim hatırlıyor bilmiyoruz, David Ayer’e biri gösterir mi emin değiliz, ama ne yalan söyleyelim, bizce en ideali bu…

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

2 Yorum

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.