Dört tonluk efsane mechanın tasarımcısı Kagoro Kurata aynen şöyle diyor, biz de kendisine katılıyoruz: “Oğlum hep çocukluğumuzda filan animelerde mangalarda muhteşem robotlar vardı, ama baktım bizim adamlar anca Asimo falan yapıyorlar, sakat cüce gibi, o ne öyle? Kafam attı, savaş mechasını ben yapacağım ben, Kagoro Usta! dedim… ve yaptım. Aha buyrun. 120 milyör yen!”

Kafası attığı için 4 tonluk savaş mechasını üreten bu Japon abimiz, “Geekyapmış!” deyiminin en üst doruklarında! Karşısında saygı duruşunda bulunuyoruz. Muhteşem robot Kuratas’ı canınız çekti ve satın alasınız geldiyse buyrun, Amazon.jp sayfası burada.

81j84ljYbmL._SL1200_

Aşağıya da Kuratas’ın bol bol fotoğrafını koyuyoruz ki siz de bizim gibi heyecanlanın “Vay babayın kemiği off ne güzel” deyin! Görseller DaVörç‘den.

Bu arada, Kuratas’ın kolları ayrı ayrı satılıyor ve su tabancası, maytapatar ve dakikada 6000 kurusıkı atan gattling silahları mevcut… Silahlar, kullanıcı gülümsediğinde ateş ediyor. Aynı zamanda iPhone dock var robotun içinde, iTunes’dan müzik dinleyebiliyorsunuz!

kuratas_001

kuratas_002

kuratas_003

Metal Gear Solid oynayan, Gundam‘dır, Evangelion‘dur tüketen kardeşlerimizi ağlatmak için ise şöyle bir video var… Dikkat, gözyaşlarınızı tutamayacaksınız!

Hatta Gundamcılara özel gözyaşı makinesi, Mobile Suti Gundam‘dan Amuro Ray‘i seslendiren dayı Kurotas kullanırken. Buyrun:

 

1 Yorum

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.