Bleach. 500’den fazla bölümdür dünya çapında gösterilmiş, çok sevilmiş ve (en azından mangası) halen devam eden anime. Çok genel olarak insanları kötü ruhlardan korumayı kendine amaç edinmiş büyük bir organizasyonu yani Shinigami’leri izliyoruz. Güzel kılıç sahneleri, bol ruhani savaşları ve kendisine ait felsefesiyle Bleach gerçekten güzel bir anime. Peki kim bu Ichımaru Gin?

Animeyi seyredenler zaten gayet iyi biliyor kim olduğunu, animeyi seyretmemiş olan kişiler olduğu için de kendisi hakkında çok fazla detay veremeyeceğim. Yine de kendisi, animenin başından sonuna kadar gözlerini neredeyse hiç açmamış bir karakter. Hayır kör değil, ama yine de gözü kapalıyken rahat ediyor. Aslında güzel bir ironi olarak animedeki en “gözü açık” karakterlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Merak edenler için Ichımaru’nun gözleri açıldıkları zaman bu büyüklükte ve renkte. Geekyapar sizler için paparazilik de yapıyor. Kameralarımıza gözleri açık şekilde yakalanan Gin herhangi bir şey söylemeden uzaklaştı. (ya da olay yerinden biz kaçmış da olabiliriz)

1000293_10151663477631345_1315526057_n

Yazar

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.