Demek BİM’in Star Wars saldırısında havlu alamadınız? Aman boşverin zaten, milyon kişideki havludan alacağınıza, şu orjinal tasarımlara bakın! Meşhur Etsy’nin TC’ye vergi ödeyen versiyonu Zet.com‘un koleksiyonu, geekleri üzmeyecek! FORCE AWAKENS sonrasında el emeği göz nuru şu ürünleri önünüze atalım dedik.

Zet’te gezinirken özellikle fark ediyoruz ki, kimi dükkan sahibi “…ma Vader bassam bunlar alır” diye yola çıkmış, ürün detaylarından belli. Ki BİM saldırısından sonra haklı olduklarını gördük… Kimi dükkan sahibi ise geekliğini detaylarda belli ediyor. Onları ayrıca belirteceğiz!

Görsellere tıklarsanız Zet üzerindeki sayfalara gideceksiniz, Zet’te tavsiye ettiğimiz tasarımcılarda genelde gördüğünüz serinin devamı da oluyor, tarzlarına beğendiyseniz bakın. Bir de, malum 2016 yaklaşıyor, it köpek noel baba bıçaklarken siz Vader Baba ile ışık yılı uzaklıkta bir yıla girin! Çok güçler!

 

1) E Çok Güzel Vader Tişörtü

Doğruya doğru, Kylo Ren denilen ergen ne kadar cool bir ışın kılıcı da kullansa, çift uskurlu Vader babanın yanına bile yanaşamaz… Vader da Star Wars’ın asıl sembolü, artık yapılacak espri kalmadı derken şu güzelim tişörtü gördük.

Diğer güzel detay, dükkan sahibi bunu “Star Wars” ya da “Darth Vader” diye değil, Anakin Skywalker diye satıyor. E sen bizdensin… E haydi, buyrun.

zet_starwars_01

 

2) Beyefendi Geek Koleksiyonu no.1

Yakınlarda birilerinin nikahı mı var? Ya da damat siz misiniz? 180 akrabanın önünde gücü uyandırmak isteyenler için, ZET üzerinde beyefendi geek seti toparladık. Bu parça ilk parça, GÜÇ PAPYONU! Damat ve gelin dans ederken araya girip, damada “I WILL FINISH WHAT YOU STARTED” diyerek dayak yemek için de birebir!

Dükkan sahibinin “Darth Vader” abimize “Dart Wather” demesi işte bambaşka bir detay. Yok Genç Wurther’in Acıları artık… Neyse! Buyrun:

zet_starwars_02

 

3) Beyefendi Geek Koleksiyonu no.2

Bizim ekibin tek damadı düşününde LEGO kol düğmesi takmıştı. Siz o kadar çocuk olmayın, JEDI arması takın!

zet_starwars_03

4) Beyefendi Geek Koleksiyonu no.3

Nikah sonrası gece uzun, kız tarafı elbiseleri, topukluları çekmiş gelmiş, saçlar makyajlar tam. Siz de sigaraya çakmak bakanlara ucuzcu gibi bakkal çakmağı çekmeyin, alın size anlı şanlı İMPARATORLUK ÇAKMAĞI! Çakar çakmaz güçte büyük bir dalgalanma yaratan çakmak. Bu arada dükkan sahibi bizi korkuttu, bak ürün detayını birebir kopyalıyorum: Star Wars Stormtrooper çakmak. Benzinli eşsiz çakmak. Star Wars sevenler için bir çakmak. Çakmakta benzin yok, kendiniz doldurmalısınız.”  Heh heh, ya hadi bakalım sen sıkıştırdın araya çakmağı…

zet_starwars_04

 

5) BİM Bitti Ama Güç Bitmedi Havlusu!

Millet ananesini, babannesini saldı, BİM’i yağmalattı geldi, siz eliniz mausunuzda kaldınız de mi? Buyrun, benzer havlu ZET’te de var! Elbette BİM fiyatı beklemeyin.

zet_starwars_05

6) BİM Bitti Ama Güç Bitmedi Yastıkları!

E bir dakika, bunlar da BİM’deki yastıklar? Demek toptadancı aynı. Neyse, BİM yastıklarını kaçırdıysanız, kaçırmadınız. Buyrun:

zet_starwars_06

 

 

7) GERÇEK Star Wars Sevenin Tişörtü…

Çoğunuz bilmezsiniz, ancak Star Wars sevmek, bilhassa daha yaşlı geeklerimiz için, Lucas‘a rağmen Star Wars sevmek idi bir zamanlar. “Han Shot First”, George Lucas‘a karşı direnişin bayrağıdır. Yönetmenin revize ettiği gerçeklere tutunma çabasıdır. Derindir, detaylıdır. Google it! Bu arada bunu alın…
zet_starwars_07

8) Expressiyonist Bir Darth Vader

Sanatçı burada, aslında anasının ak sütü gibi helal Anakin Skywalker’ın, karanlik galaktik oyunların ağında nasıl da adım adım etrafı karanlıklarla çevrili bir garip ruh haline geldiği anlatmakta, çerçeveye eğimli açı ile çizdiği kırmızı çizgi ise bütün donmuş kabuğunun altında Vader’ın hala kalbi olan bir insan olduğunu, bir makine olmadığını… üühü hüü hüüh … kalbimi kırıyorsun anakin.. :.(

Neyse mis gibi poster işte aha, alın!

zet_starwars_08

 

9) Post-Entellektüelist, Anarkokronolojik Bir Darth Vader

Aman yok bunu salladım, Keep Calm and Strike Back, orjinal üçlemenin en karanlık filmine yakışacak sevimlilikte bir poster olmuş. Bizim duvarda var. Gerçek Sithler öyle ragelenip dangalaklık etmez, sakin sakin saldırırlar…

zet_starwars_09

 

10) Eee Bizim Bereler Bunlar!

E valla, biz bunları çekilişle dağıttık geçen hafta sayfada. Meğer aynı ekip burada da dükkan açmış. Neyse kafalar üşümesin, buyrun bereye:

zet_starwars_10

11) Listemizin En Güzel Ürünü :./

Hatırlar mısınız, Yoda’nın ketum bir dedebey değil, bataklık köşelerinde tuhaf ve çok güçlü bir tontiş olduğu zamanları… İşte bu poster o. Şu ŞARKIYI da bir dinleyin… Hah, o his geldi mi size de? Geldiyse alın bu posteri. Gelmediyse Güç Uyanır belki sizde de.

He said, “Luke, stay away from the darker side
And if you start to go astray, let the Force be your guide”
Oh, my Yoda
Yo-yo-yo-yo Yoda

zet_starwars_11

 

 

12) Listemizin En Lezzetli Ürünü!

Burada biraz hile yaptık. 5 sene öncesinde değiliz, artık elini sallasan şeker hamurundan kraliyet sarayı inşa eden Instagram pastacıları var, güç yardımcımız olsun… Neyse, bir tek bu arkadaşlar ZET üzerinde Star Wars Cupcake açmışlar, biz de yardım edelim dedik. Bir de ürünlerin 6’da 4’ü tuvalete siyah çıkmalı cinsten, en sevdiğim! (O siyah gıda boyası aynen devam ediyor!)

Neyse, yılbaşı yaklaşırken şuradan bi tepsi ateşleyin, bi tepsi de bize ateşleyin, açız be müdür!

zet_starwars_12

Güç sizinle olsun uşaklar. :*

 

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.