Seçmen şapka size hangi eve ait olacağınızı söyledi mi? Hiç Gandalf ile rol yapma oyunu oynadınız mı? Dinozorları görmek için taa Jurassic Park’a gitmeye gerek var mı? Tüm bu soruların cevabını galaksinin en iddialı gösterisinde; Bir Dedeler Sofrası Projesi: Sounds of Galaxy etkinliği ile bulacaksınız!

Barış, Cevdet ve Ömercan dedeler, fantastik ve bilim kurgu filmler üzerine zaman zaman aşırı eğlenceli bazen ise derinleşen geek muhabbetler ederken onlara eşlik eden String of Stories dörtlüsü ile zamanda derin bir yolculuğa çıkacak, büyülü dünyaları ziyaret edecek ve efsaneleşen oyunlarımızı hatırlayacağız. Hem Dedeler Sofrası’nın masasına konuk olacak hem geeklik damarımızı beraber paylaşma imkânı bulacak hem de en sevdiğimiz kült yapımların müziklerini, yaylı performansla dinleyeceğiz. Daha ne olsun!

700 kişilik özel davetlilerden oluşacak Sound of Galaxy etkinliği 2 perde ve 120 dakika sürecek; 9 Temmuz Pazar günü saat 21:00’da ZORLU PSM Vestel Amfi’de gerçekleşecek. Katılım ücretsiz ama sayımız sınırlı; elinizi çabuk tutup kayıt olmak için şuraya buyurabilirsiniz!

Not: Etkinlik 18 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur.

D20 Media House Sunar

Bir Dedeler Sofrası Projesi: SOUND OF GALAXY

Dedeler:

Cevdet Canver

Ömercan Güldal

Barış Kıralioğlu

String of Stories:

Tuba Canver

Onurcan Çelebi

Aslıhan Gazioğlu

Damla Karadağ

Müzik Direktörü: Tuba Canver

Görsel Tasarım: Musa Kılıçsor

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.