2006’da Thomas Bergersen ve Nick Phoenix bir araya gelip Two Steps From Hell’i kurduklarında bu kadar başarılı olabileceklerini düşünmemiş olabilirler. Fakat geçen 8 senede pek çok ünlü filmin trailer müziklerine imza atan ekip çıkarttıkları albümlerle de ilk 100 listesi içinden düşmüyorlar. Peki Two Steps From Hell’in en bilindik müşterileri kimler mi dersiniz?

Game of Thrones, Star Trek, Man of Steel, Wolverine, Hobbit, Harry Potter, The Dark Knight, Thor, Spiderman… Anladınız siz durumu. Yok illa tüm listeyi göreceğim diyorsanızda buyrun sitesine.

Neyse çok uzatmadan şarkılara geçeyim. İşte karşınızda Two Steps From Hell’in en bilinen ve sevilen parçaları:

1. Sons of War

Marvel Agents of Shield’ın bir reklamında ve Your Highness trailer’ında kullanılmış.

2. Archangel

Bu parça Doctor Who’nun bir bölümünde, Merlin’in 5. sezon final ve Once Upon a Time in Wonderland serisinin trailer’ında kullanılmış. Ayrıca Assassin’s Creed IV’s Black Flag’s Story trailer’ında da bu parçayı duymuş olabilirsiniz.

2. United We Stand – Divided We Fall

Bu ise Star Wars: The Old Republic’de dikkatinizi çekmiş olabilir.

3. Nero

Anna Karenina ile New Worlds kısa serisinin trailer müziği.

4. Heart of Courage

Pek çok yerde karşımıza çıkan bir parça. The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader, Avatar, Once Upon a Time in Wonderland, World War II in HD: The Air War”, Camelot, Frozen Planet, The Pacific, The Walking Dead ve Revolution’dan tutun da Mass Effect 2, The Elder Scrolls IV: Oblivion ve UEFA Euro 2012’da da kullanılan oldukça ünlü bir şarkı.

1 2
Yazar

Wu Wei: the Action of Non-Action / Eşikte Bir Kişi. Mimar, Animanga manyağı, Mütemadi öğrenci @mrvcy

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.