Ağustos Ayında Çıkacak Diziler

1) The Sandman

  • Çıkış tarihi: 5 Ağustos
  • Platform: Netflix

Kendini bildi bileli çizgi romanlara merakı olan biri olarak dünya üzerindeki hiçbir çizgi romanın Sandman kadar değerli olmayacağını söyleyebilirim benim için. Hikâye anlatmanın ve hikâye anlatıcılığın ne kadar büyük bir güç olduğuna her seferinde vurgu yapan bu seri, benim hikâyeler anlatmamın ve bir yazar olarak Geekyapar’da yazar olmamın en büyük sebeplerinden biri. Bu yüzden Netflix’de yayınlanacak Sandman dizisi için ne kadar heyecanlı olduğumu kelimelerle ifade edemem. Fakat dizi çıktıktan sonra Geekyapar’da fazlasıyla Sandman yazısı görebileceğinizi garanti edebilirim.

2) She-Hulk

  • Çıkış tarihi: 17 Ağustos
  • Platform: Disney Plus

Önceden sizlere Marvel yapımlarının geleceğini haber vermekten, gelecek bu yapımlarda neler beklediğimizi yazmaktan büyük bir heyecan duyardım. Fakat Disney Plus’ın da sayesinde artık her ay en az bir Marvel yapımı izliyoruz ve ne yazık ki izlediklerimizden de çok mutlu olmuyoruz. Bu da bizim, bir sonraki yapıma daha az heyecanlanmamıza neden oluyor. Bu ay çıkacak She-Hulk dizisi de ne yalan söyleyeyim oldukça ortalama bir iş gibi gözüküyor. Umarım haksız çıkarım ve umarım bu ay izlediğimiz en iyi dizilerden biri olur. Gerçi orası çok mümkün gözükmüyor…

3) Tekken: Bloodline

  • Çıkış tarihi: 18 Ağustos
  • Platform: Netflix

Netflix son yıllarda çok kaliteli animasyon işleri yapıyor. Bize inanmıyorsanız hemen şimdi yazıyı okumayı bırakın ve Castlevania, Arcade, Dragon Prince, Dota: Dragon’s Blood gibi birbirinden kaliteli işleri izleyin. Netflix’in bu kaliteli işlerine şimdi bir de çocukluğumuzun dövüş oyunu Tekken için yapılan Tekken: Bloodline da eklenecek gibi gözüküyor. Biz de kendisini büyük bir merakla listemize dahil ediyoruz.

4) House of Dragon

  • Çıkış tarihi: 21 Ağustos
  • Platform: HBO Max

Bu yılın en büyük kapışmalarından birini görmeye sadece günler kaldı. Game of Thrones’un bitmesinin ardından yeni bir fenomen olmak için birbiriyle kapışan diziler arasından henüz bu tahta layık bir eser çıkmadı. Fakat önce bu ay içerisinde yayınlanacak House of Dragon, daha sonra da Eylül ayında bizlerle buluşacak Rings of Power dizileri Game of Thrones’un tacına göz dikmiş durumda. Valla yıllık izin almanın, arkadaşlarınızla beraber saatlerce ekran başında dizi izleyip yorum yapmanın zamanı geliyor gibi.

5) Andor

  • Çıkış tarihi: 31 Ağustos
  • Platform: Disney Plus

Ya şu ayın güzelliğine bir bakar mısınız? Aynı ay içerisinde hem Sandman, hem Game of Thrones hem de Star Wars izleyeceğiz. Bundan daha iyi bir ay hayal edemiyorum gerçekten. Her ne kadar Obi-Wan Kenobi dizisi bizim hayallerimizi bir hayli yıksa da bize eskiye dair hiçbir şey vadetmeyen Andor, fazlasıyla heyecan verici gözüküyor. Ayı kapatmak için mükemmel bir dizi!

1 2 3
Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.