Haziran Ayında Çıkacak Diziler

1) The Boys 3. Sezon

  • Çıkış tarihi: 3 Haziran
  • Platform: Amazon Prime

Eğer uzun bir süredir Geek Bekler’i takip ediyorsanız, bu yazı dizimizin genelde insanları yeni yapımlarla tanıştırma amacı güttüğünü bilirsiniz. Fakat haziran ayında ne yazık ki size çok az yeni dizi önerebileceğiz. Zira sevdiğimiz tam üç dizinin devam sezonları geliyor ve bunlardan ilki de The Boys! İlk sezonuyla bizi büyüleyen, ikinci sezonuna ise burun kıvırdığımız The Boys dizisinin üçüncü sezonu sonunda teşrif etti. Bu sezon yine alabildiğine kan, ter, gözyaşı ve tabii ki eğlence bizlerle birlikte olacak gibi gözüküyor. Biz de merakla bekliyor olacağız.

2) Ms. Marvel

  • Çıkış tarihi: 8 Haziran
  • Platform: Disney Plus

Disney Plus’ın Marvel dizileri, Türk Lira’sından bile daha hızlı değer kaybetti gözümde desem yalan söylemiş olmam. İlk yılında WandaVision, Loki, What IF…? gibi harika işlerle bizi buluşturan bu ortaklık ikinci yılında ne yazık ki henüz bir parıltı gösteremedi. Moon Knight dizi için sahip olduğumuz büyük beklentiler boşa çıktı ve bu yüzden Ms. Marvel dizisine de fazla heyecanlanamıyoruz. Diziden gelen fragmanlar da karakterin güçlerinde büyük bir değişikliğe gittiklerini gösteriyor. Sana olan güvenimizi boşa çıkarma Marvel…

3) Dark Winds

  • Çıkış tarihi: 12 Haziran
  • Platform: AMC & AMC+

Bu ayın tek “yeni” dizisi Dark Winds desek bence haksız sayılmayız. Issız bir kasabaya gelen idealist bir kanun adamının hikâyesini anlatacak dizimiz, suç draması kategorisinde yer alıyor. Dizinin en büyük albenisi ise yapımcıları arasında George R. R. Martin bulunuyor. Gayet karanlık ve bir o kadar da ilgi çekici duruyor.

4) The Umbrella Academy 3. Sezon

  • Çıkış tarihi: 22 Haziran
  • Platform: Netflix

Açıkçası Umbrella Academy’i iki sezon niye izledim ve üçüncü sezonu niye bekliyorum, bilmiyorum. Birçok konuda oldukça vasat olan diziyi niyeyse bir türlü bırakamadım. Sanırım bunun en büyük etkeni karakterler ve karakterlere can veren oyuncuların aralarındaki sinerji. Her ne kadar üçüncü sezonda yaşanan olayları merak etmesem de bu karakterleri yeniden izleyecek olmaktan dolayı oldukça mutluyum. Klaus’u görecek olmak bile yeter ya!

5) Westworld 4. Sezon

  • Çıkış tarihi: 26 Haziran
  • Platform: HBO Max

Normal şartlar altında Westworld’ün yeni sezon haberini yaparken inanılmaz büyük bir heyecan duymalıyım gibi hissediyorum. Fakat üçüncü sezonu tek tek, bölüm bölüm incelemiş biri olarak ne yazık ki bu heyecanı duyamıyorum. İlk iki sezondaki zekâ seviyesiyle hepimizi dumura uğratan Westworld ne yazık ki üçüncü sezonda tüm bu zekâ kırıntılarına hakaret etti. Yine de biz ümidi kesmedik. Umut ediyoruz ki dördüncü sezon diziyi yeniden yukarı taşıyacak!

Haziran Ayında Çıkacak 5 Film

Haziran Ayında Çıkacak 5 Oyun

1 2 3
Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.