Mart Ayında Çıkacak 5 Dizi

1)  The Falcon and the Winter Soldier

 • Çıkış Tarihi: 19 Mart 2021
 • Platform: Disney+

The Falcon and the Winter Soldier dizisini beklememiz için çok fazla nedenimiz var. End Game’de Captain’ın kalkanı devretmesi, fragmanların tıpkı bir Marvel filmi gibi inanılmaz yüksek bütçeli görünmesi, Sebastian Stan ve Anthony Mackie arasındaki gerilim… Fakat gelin itiraf edelim, The Falcon and the Winter Soldier dizisini büyük bir heyecanla beklememizin en büyük nedeni, WandaVision dizisinin bize verdiği büyük güven. WandaVision’ın ağzımızda bıraktığı tadı devam ettirmesini dilediğimiz diziyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

2) Pacific Rim: The Black

 • Çıkış Tarihi: 4 Mart 2021
 • Platform: Netflix

Netflix’in anime kütüphanesinin son üyesi olan Pacific Rim: The Black, önceki iki Pacific Rim filminden gördüğümüz canavar ve robotların dünyasına geri götürüyor bizi. Ailelerinin terk ettiği iki kardeşin, arkada bırakılan Jaeger’i rastlantı sonucu bulmalarıyla başlayan maceraları; onları, canavarlar ile karşı karşıya getiriyor. Yani öyle muhteşem bir şey beklemiyorum yine ama tıpkı Godzilla vs Kong filminde olduğu gibi, canavarlar ve robotlar birbirine vuracak işte. Birkaç keyifli saat geçirtse yeter.

3) Final Space 3. Sezon

 • Çıkış Tarihi: 20 Mart 2021
 • Platform: Adult Swim, TBS

Final Space’i size daha önce kaç kere övdüğümü hatırlamıyorum. Fakat yani, bu dizinin hâlâ bu kadar az tanınıyor olmasını bir nebze başarısızlığım olarak görüyorum. Gerçekten, bu diziyi izlemeniz için ne yapabilirim daha, inanın bilmiyorum. Adult Swim’in kendine has mizah anlayışının bilim kurgu ile buluştuğu Final Space, en az Rick and Morty kadar konuşulmalıydı. Özellikle ikinci sezonuyla seviye atlayan dizinin üçüncü sezonu için, ben ve birkaç kişi daha oldukça heyecanlıyız. Siz de eğer bu yazıyı okuyorsanız hemen gidip ilk iki sezonu izleyin. Asla pişman olmazsınız!

4) Invincible

 • Çıkış Tarihi: 26 Mart 2021
 • Platform: Amazon Prime

Her gün yeni bir süper kahraman yapımıyla karşılaştığımız bu günlerde, yeni ve orijinal bir hikâye ile yolumuzun kesişmesi gerçekten çok zorlaştı. Fakat sizi temin ederim, gerek sürprizleri gerekse hikâyesinin karanlık tonu ile Invincible, farklı bir süper kahraman yapımı olduğunu size kanıtlayacak kalitede bir eser. Aynı isimli çizgi romandan uyarlanan ve seslendirme kadrosunda J. K. Simmons, Mark Hamill gibi ünlü isimleri barındıran bu yapımı kaçırmak istemezsiniz, bizden söylemesi.

5) The Irregulars

 • Çıkış Tarihi: 26 Mart 2021
 • Platform: Netflix

Victoria dönemi İngiltere’sinde Dr. Watson’a, olağanüstü vakaları çözmesinde yardım eden bir grup gencin hikâyesini anlatan The Irregulars, mart ayında izleyeceğimiz son dizilerden. Dr. Watson deyince aklınıza Sherlock Holmes’ün gelmesi çok normal çünkü tam olarak ondan bahsediyoruz. Sherlock Holmes evreninde geçen The Irregulars; “düzensiz” bir grup genç vakaları çözerken Sherlock Holmes’ün, onların çözdüğü vakalardan kendine pay çıkartmasına da değiniyor. Oldukça ilgi çekici gibi, siz ne dersiniz?

Mart Ayında Çıkacak 5 Film
Mart Ayında Çıkacak 5 Oyun

1 2 3
Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

1 Yorum

 1. Disco Elysium’u oynamadığım için ilk kez sevindim. The Final Cut’ı da heyecanla bekliyorum. O kadar güzel şeyler duydum ki oyunla ilgili 9/10 çıksa hayal kırıklığı olur.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.