Nisan Ayında Çıkacak 5 Dizi

1) Made For Love

  • Çıkış tarihi: 1 Nisan
  • Platform: HBO Max

Başlangıçta basit bir aşk dizisi gibi gözüken Made For Love’da işler çok çabuk karanlıklaşıyor ve adeta Black Mirror dizisinden fırlamış bir hikâyeye dönüşüyor. Çiftlerin, ilişkilerini düzeltmek için bir çip yapan Byron Gogol isimli bir girişimci, bu girişimini test etmek için kendini ve eşi Hazel’i, bu çipi deneyen ilk kişiler olarak seçiyor. Fakat bu kararı Hazel hiç de beğenmeyeceğe benziyor. Dizinin bana bayılarak izlediğim Maniac’ı hatırlatması bir yana dursun, Cristin Milioti’yi de izlemek için sabırsızlanıyorum

2) The Nevers

  • Çıkış tarihi: 11 Nisan
  • Platform: HBO

Hem dönem hem de süper kahraman yapımlarına ayrı ayrı çok seven biri olarak bu ikisini aynı çatı altında toplayan The Nevers, daha ilk gördüğümde ilgimi cezbetti. Süper güçler diyebileceğimiz bir takım doğaüstü yeteneklere sahip kadının, Viktorya dönemi İngiltere’sinde ortaya çıkan bir kötülüğe karşı savaşmasını konu alacak olan dizi, gerçekten oldukça ilginç gözüküyor. Hem dönem İngiltere’si hem de süper kahramanlar diyoruz yahu, daha ne olsun!

3) Dad Stop Emberassing Me!

  • Çıkış tarihi: 14 Nisan
  • Platform: Netflix

Jamie Foxx deyince şimdilerde aklınıza hepsi birbirinden havalı aksiyon filmlerinin ve bizim Jamie Foxx ile olan röportaj videomuzun geldiğini biliyorum. Fakat bundan yirmi beş yıl önce Jamie Foxx denince akla, The Fresh Prince of Bel-Air’ın bitmesinden hemen sonra başlayan The Jamie Foxx Show isimli sitcom dizisi geliyordu. Tamı tamına yirmi beş yıl sonra köklerine dönen Jamie Foxx’un, bir baba ile kızı arasındaki kuşak çatışmasını anlatacak sitcom dizisi için çok mutlu olduğumu da söylemeliyim. Zira artık bu tarz eski sitcom dizilerine hasret kaldık. Umarım oldukça keyifli bir dizi olur ve biz de sitcom hasretimizi doya doya gideririz.

4) Shadow and Bone

  • Çıkış tarihi: 23 Nisan
  • Platform: Netflix

Şu günlerde hepimizin beklediği bir fantastik dizi ya da film uyarlaması var. Yüzüklerin Efendisi, Zaman Çarkı, Witcher derken geekliğimizin tadına doyamadığımız zamanları yaşıyoruz. Bu uyarlamalardan biri olan Shadow and Bone da şimdilik sessiz fakat emin adımlarla geliyor. Geekyapar olarak biz de bu yapıma özel olarak coşuyoruz ama şimdilik bunun sebebini söylemeyeceğiz. Güzel sürprizlerimiz olacak.

5) The Handmaid’s Tale

  • Çıkış tarihi: 28 Nisan
  • Platform: Hulu

Son yıllarda distopya edebiyatının en büyük temsilcilerinden biri olan, Margaret Atwood’un aynı isimli romanından uyarlanan The Handmaid’s Tale, dördüncü sezonuyla ekranlara dönüyor. Eğer dizinin sıkı takipçilerinden biriyseniz zaten haberi bizden alacak değilsiniz, şimdiden gün saymaya başlamışsınızdır. Fakat eğer hiç izlemediyseniz bu, size üç sezonu arka arkaya izlemek için yalnızca 28 gün kaldığını hatırlatan bir uyarıdır! Çabuk yetişin!

Nisan Ayında Çıkacak 5 Film
Nisan Ayında Çıkacak 5 Oyun

1 2 3
Yazar

Daha geçen seneye kadar dünyayı kurtarabileceğini sanan Çevre Mühendisi. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde ‘’Tavşan’’ diye bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.