8. Fark edilmeden ödevinizi yiyebilecek Creeper çantası!collage2

Evet, adamlar Creeper sırt çantası da yapmış. Oldukça fazla gözü de var. Fiyatı üstteki ürünlere göre azıcık pahalı 39.99 ama şunun şirinliğine bakın. Normalde hiç bu kadar şirin bir mob değildi bu ama. Unutmadan Minecraft’ın lisanslı ürünüymüş. Buyurun.

 

9. O da olmadıysa evinizi Minecraft ile aydınlatın!

Creeper yerine evine güzel bir diamond ore koymak isteyenler de 19.99$’a 3 aşamalı ışığı bulunan, yine lisanslı bu ürünü inceleyebilir.

 

10. Han Solo Carbonite buz kalıbı ya da çikolata kalıbı siz seçin!collage3

İşte bu müthiş olmuş. Star Wars lisanslı ürünü olan bu kalıpla resimdeki gibi gerçekten şeffaf bir buz elde etmek isteyenlere tip: suyu kaynatıp koyun. Fiyatı da oldukça uygun 7.99$. Ben Death Star hastasıyım diyenlere, onun da buz kalıbı varmış.

 

11. Solo Bolkubok-U-Chala1bfb_han_solo_carbonite_shower_curtain

Biraz ürkütücü ama bir şey söylemek ister gibi carbonite içinde kalmış Han Solo’muzu Jabba’nın duvarı yerine kendi banyonuza taşıyabilirsiniz. Fiyatı 29.99$

12. Güç burada!collage5

Bir yapıştırma da Star Wars’dan. Gerçi illa arabaya yapıştırmak zorunda değilsiniz. İsterseniz bilgisayarınıza ya da camınıza, aynanıza yapıştırın. Oldukça da büyük bir set, içinden seçe seçe kullanın. Fiyatı 14.99 ve iki ayrı setten oluşuyor istediğinizi seçebiliyorsunuz. Setler ve uygulanmış hali için aşağıya, almak için de şuraya.

eea6_star_wars_family_car_decals_inuse_scum_embed

 

13. Start – Game Over1f6c_ready_player_1_heat_change_mug

Isınınca görüntüsü değişen bardakları biliyorduk ama bu harika bir tasarım olmuş. Jeton yerine de kahve koymak yeterli. Fiyatı da 11.99$. Refill?

 

14. Aile boyu Star Trek

collage4

Yani bunlara pijama demişler ama dışarıda da giyilir ki bunlar. Hele tulumlar müthiş olmuş. Malum ağaç yaşken eğilir. Ayrıca bornozu, çorabı felan da var. Tam takım gezebilirsiniz yani. İlgilisi buraya gelsin.

 

15. Epik! Geleceğin teknolojisi sizin de elinizin altında olabilir1631_epic_bluetooth_virtual_keyboard

En sona bu müthiş ve “niye bu kadar pahalı ya” dediğim aleti bıraktım. Bluetooth klavye ama bildikleriniz gibi değil, lazer projeksiyonlu. iOS 4.0 ve sonrası, Android 4.0 ve sonrası, Windows XP ve sonrası, ayrıca Blackberry 10 (ve Bluetooth HID’ı destekleyen tüm cihazlarla) uyumlu bu müthiş alet şuan 99.99$ önceden 140’mış indirime girmiş. Şu, tam boyutlu QWERTY klavyeye baksanıza. Her türlü opak ve düz yüzeyde de çalışıyormuş. Her tuşa bastığınızda klik sesi benzeri bir ses de duyuyormuşsunuz. Bekliyorum, uçan arabaları da yapacaklar. İnanıyorum, bir gün!

1 2
Yazar

Wu Wei: the Action of Non-Action / Eşikte Bir Kişi. Mimar, Animanga manyağı, Mütemadi öğrenci @mrvcy

8 Yorum

  1. Cenk Öztüren Cevap ver

    Şunları Türkiye’de satan bir yerler yok mu ya? Olsa adamları zengin edebilme potansiyeline sahip büyük bir kitle var…

  2. vaoov 10 numara eğer gerçekten verimli çalışıyosa 100 dolara değer:) ama mühendislik çok gelişti algılama gibi bi sorun yaşamamıştırlar..

  3. Birincisi bu hediyelerin hiç biri sevgilimi çıldırtmadı daha değişik fikirleriniz var mı? :)))) ikincisi almak istesek türkiyede alabilceğimiz bir yer yok mu?

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.