Bayonetta-2Bayonetta Lara Croft’u döver mi?

İlk oyunuyla beğeni toplayan Bayonetta için ikinci oyun da duyuruldu. Sadece duyurulmakla kalınmadı aynı zamanda bazı videolar da yayınlandı.

Gördüğümüz kadarıyla Bayonetta, formundan hiçbir şey kaybetmemiş; atlıyor, zıplıyor, aksiyona doymuyor ve tabancaları, kılıçları ile dövülmedik düşman bırakmıyor. Bu tür oyunlarda alıştığımız üzere yine düşmanlara bir dakikada birden fazla kez ve birden farklı şekilde vuracak, kombo üstüne kombo yapacağız.

Witch Time sayesinde hem kabiliyetlerimizi geliştirecek hem de daha geniş bir çerçevede atak yapabileceğiz. Buna ek olarak yine alışkın olduğumuz gibi Boss savaşlarında da ter dökecek ve döktüreceğiz.

Oyun için çıkış tarihi şimdilik 2014 gibi gözüküyor. Ve şimdilik bu tarih sadece Wii U sahiplerini ilgilendiriyor, çünkü oyun (şimdilik) sadece Wii U için çıkacak.

Yazar

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.