Miley Cyrus cat

İnternet kendi kimliğini kazandıktan sonra internet sayesinde şöhret olan pek çok işim bulunuyor. Kimilerini vezir yapıyor kimilerini rezil ediyor. Miley Cyrus ise internetin sevmediği kesim arasında yer alıyor. Her işi neredeyse yergi ile anılıyor. Ki bu noktada da kişisel zevklerden soyutlanarak belirtmekte fayda var bunu. Kimse sevmiyorsa o zaman neden Amerikan Müzik Ödüllerinde sahne alıyor denilebilir. Ancak internetin kullanıcılarının belli bir kısmının hoşlanmadığı bir çok kolay bir yol ile reklamın kötüsüyle meşhur olma yoluna itebiliyor insanı.

İnternet, sevdiği bir metayı ise daha çok sevilmesine çok hızlı bir şekilde ön ayak olabiliyor. Örneğin, kediler. Herkes kedileri sever, kimisi çok sever kimisi az sever. Ancak iş komikli video izlemeye gelince bu devranın sonunda komikli kedi olur muhakkak.

Miley Cyrus ise Amerikan Müzik Ödüllerindeki sahne şovu ile internet ile barışmaya niyetli olduğu gösterdi adeta. Sahnenin arkasında yansıttığı bir kedi, Miley ile interaktif olarak şarkı söyledi. Ve bu kozu ile birlikte olumlu dönüş alacağını umuyor. Belki de bunu sağlayabilir. Miley Cyrus’un bir sonraki performansına kadar bekleyip göreceğiz barışıp barışamadıklarını.

https://www.youtube.com/watch?v=9t9_ygb0LU8

Yazar

"Serim olmak kolay değil." diyerek distopik bir çerçeve çizmeye yeltensem de insan göründüğünden öte bir canlı değil. Hayatın sadeliği ise mutluluktan ibaret. Veyahut tam tersi. Twitter: @mert_serim

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.