Ben bu Arrow meselesini pek anlamıyorum. Öncelikle sorun CW. Smallville gibi bir diziyi sekiz, dokuz, otuz iki artık her ne kadar katlanılmaz bir süreyse yayınlayan bir kanalın promosyonunu yaptığı yeni bir süper kahraman dizisi bende otomatikman ters tepki yapıyor. Genel olarak CW’nin çizgisini de pek seviyor değilim hani… Anladık, ergenlik dizileri yapıyorsunuz ama bu kadar da kör göze parmak olmayın yahu.

Lakin son zamanlarda görgüsüz gibi DC Universe Online oynuyorum ve gerçekten DC evrenine dair merağım, ilgim, alakam arttı. Bunu giderebileceğim tek yer de Arrow gibi gözüküyor. Gelecek haftanın bölümü S02E13 için yayınlanan fragman aşağıda. 30 saniyelik fragman çözebildiğim kadarıyla Talia Al Ghul’un meğerse aşığı olan Black Canarynin annesini intikam adına kaçırmasını konu alıyor? Bilmiyorum, ama sonuçta ortada bir Talia Al Ghul, bir League referansı ve Ra’s Al Ghul’un isminin doğru telaffuzu var. Ne dersiniz Geekyapar’lar bu Arrow’un gideri var mı?

 

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.