Çok net konuşalım, bu tip hikayelerin –görece de olsa- mutlu sonla bitmesine pek alışık değiliz. Gerçekten. Genelde bir dizi iptal olunca, defter orada kapanır. Hele ki sonrasında aynı dizi farklı kanallara sunulduysa, hiçbir kanal da almadıysa bir daha o sevdiğiniz karakterleri, merakla beklediğiniz hikaye ögelerini görmeniz zordur.

matt-ryan-as-john-constantine

Ama işte paylaşılmış evrenlerin çağının böyle minnak artıları da var elbette. Sebeb-i haberimiz, başlıktan da malum olduğu gibi Constantine dizisi. Geçen sezon başında gala yapan ve ne reyting bakımından, ne de eleştirel açıdan kimsenin beklentisini karşılayamayan, buna rağmen kendisine sağlam bir hayran kitlesi edinen John Constantine’in bu versiyonu bir süre daha yaşayacak. Nerede mi? Arrow’da tabii ki!

Şu sıralar Amerikan TV dünyasına dair hemen hemen her şeyin konuşulduğu Television Critics Association’da yapılan bir açıklamayla, Arrow ve Flash’i yayınlayan The CW’nın başkanı Mark Pedowitz, Constantine’in, Matt Ryan’ın performansıyla özel bir bölüm için Arrow’a uğrayacağını doğruladı. Bunun CW’nın sahibi Warner Bros’un NBC’deki dizinin üretim şirketi olarak görev yapması olduğunu belirten Pedowitz, şöyle konuştu:

arrowflashconstantine

“O bir dedektif, bir sihirbaz ve bir iblis avcısı. Kendisi Oliver’a okların yetmediği noktada çok önemli bir destek verecek”. Anlayacağınız bir doğaüstü tehdit olacak, e tabii ki Oliver kimi arayacak? Constantine! Peki bundan sonrası var mı? Orasını bilmiyoruz. Matt Ryan’ın Constantine’i diziye bağımsız mı gelecek, yoksa o dizinin mitosu da burayla birleştirilecek mi, onu da bilmiyoruz. Tek bildiğimiz şey, bu sezon, bir noktada Constantine ve Arrow omuz omuza mücadele edecekler. Muhtemelen reytingler sağlam gelirse, devamı da gelecektir.

Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.