Best-of-Kasedi, listelerin şahıdır. Delicesine sevdiğimiz uzun serileri, hanedanlıkları ayrıştırır. Çocuklarınızın arasından favori seçmek gibidir. Ama biz yine de yapıyoruz. Oyunlar, çizgi romanlar, filmler, diziler fark etmiyor. Uzun süre sürmüş olması bizim için yetiyor. O zaman bu haftanın Best-Of-Kasedini teybe takıyoruz ve 19 The Newsroom bölümünü kötüden iyiye sıralıyoruz. Her Cuma buradayız.

BEST-OF-NEWSROOM

Oyunlar, filmler iyi de, Best-of-Kasedinde hiç dizi göremeyecek miyiz? Göreceğiz tabii ki. Mart sonu gibi sizlere büyük bir sürprizimiz olacak, fakat o dakikaya kadar, diziler dünyasına daha küçük çaplı bir projeyle girişiyoruz. Aaron Sorkin’in muhteşem habercilik dizisi, The Newsroom. Başrollerini Jeff Daniels, Emily Mortimer, Sam Waterston, John Gallagher Jr., Alison Pill, Thomas Sadoski, Olivia Munn ve Dev Patel’in paylaştığı diziye biz resmen bayılıyoruz. İnsanın gerçek bir gazeteci olup, haber toplantılarına katılası geliyor izlerken. Eğer siz de seviyorsanız ve “bu akşam yemek yerken bir Newsroom bölümü izleyeyim” diyorsanız, ya da hiç izlemediyseniz ama bir göz atasınız varsa, sizin için şöyle bir liste hazırladık. Buyurun.

 

19. Unintended Consequences (2×4)

18. The Blackout Part II: Mock Debate (1×9)

17. First Thing We Do, Let’s Kill All the Lawyers (2×1)

16. The Blackout Part I: Tragedy Porn (1×8)

15. The Genoa Tip (2×2)

http://www.youtube.com/watch?v=o67lc7GcVWA

14. One Step Too Many (2×6)

13. The Greater Fool (1×10)

12. Election Night, Part I (2×8)

http://www.youtube.com/watch?v=lqtoXgTe4Qg

11. News Night 2.0 (1×2)

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.