Artık bütün sevdiğimiz dizileri “Kim ölücek? KİM?!” diye izlediğimizden, biz Geekyapar olarak “Son haber, X ölüyormuş” demeyi anlamlı bulmuyoruz. Hepimiz “Zaten hayat fani, o da ölsün…” kıvamına eriştik Red Wedding sağ olsun. O yüzden buyrun haber gibi haber: Biri ölülerin arasından çıkıp, diziye tekrar dönüyor.

Talking Dead podcastinde konuşan dizinin yaratıcıları, cümle arasında, çok da önemli bir şey değilmişçesine Rick ve Carl’dan bahsederken bombayı patlattılar. Tam alıntıyı şöyle paylaşıyoruz: “Rick Vali’den yediği dayağı atlatmaya çalışırken –kendisini de bir daha göreceksiniz bu arada– Carl kendisi için çok önemli bir şeyi yitirecek”. Ben hayatımda bu kadar önemli bir duyurunun böyle “cool” yapıldığını duymadım. Vay arkadaş.

walking-dead_0

Bu kadar rahat olduklarına göre tahmin ediyoruz ki halüsinasyon olarak falan dönecek… Rick zaten müsait böyle şeylere. Yok ama komple dönerse vallahi çok ayıp olur bak The Walking Dead!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.