Castle severler, yaşadınız! ABC, Castle dizisinde, yazar Richard Castle tarafından yazılan Derrick Storm romanlarının dizisini yapıyor!

“Metanın metasını yapıyoruz” tadında ABC tarafından çekilecek olan seri, aslında düşünürseniz hayali bir yazardan çıkma, hayali bir karakterin hikayesi olacak. İşin daha da ilginç kısmı, Castle dizisinde Richard Castle tarafından yazılan Derrick Storm romanları gerçek hayatta da satılıyor, hatta baya best seller şeklinde kapış kapış gidiyor.

tumblr_mamgvzaHGV1qawa66

Variety’nin raporuna göre Castle’dan tanıdığımız Gregory Poirier dizinin pilotunu yazıyor, Castle yaratıcısı Andrew Marlowe ise bu sefer yapımcı koltuğunda.

Castle 7.sezonuna doğru giderken, hiç reyting sıkıntısı çekmeden çatır çatır işi götürüyor, bakalım bu Derrick Storm dizisi nasıl olacak. Var mı bir fikriniz?

 

Yazar

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.