Ülkemizde (haliyle) pek umursanan bir karakter değil G.I. Joe. Her haliyle Amerikalılık sızdıran bir oyuncak (ve şimdilerde film) serisi olarak zaten umursanması da beklenemez. Ama bir şekilde geek dünyasıyla içli dışlı olunca insan teğet geçmeden edemiyor.

Community’de ise durum böyle değil. Community‘yi sevmek için Amerikan vatanseverliğiyle bir probleminiz olması gerekmiyor. O yüzden, dizinin G.I. Joe’nun 50. yaşını kutlamak için çekeceği bölüm, bu iki dünyayı birleştirebilir. Dizinin yaratıcısı Dan Harmon, yazar Shannon Denton ile birlikte özel bir bölümün altına girecek. Bölümde Community ekibi, G.I. Joe karakterleri olarak, animasyona dönüştürülmüş bir şekilde karşımıza çıkacak gibi gözüküyorlar.

Bize sorarsanız G.I. Joe yerine isterse bizzat Amerikan ordusunun sponsorluğunda bir bölüm de yapabilirlerdi, burada mühim olan Community’nin hâlâ, bu kadar iptal korkusu yaşamasına rağmen garip ve yeni şeyler deniyor olması. Buyurun bölüm yayınlanana kadar sizi idare edecek görselle de tanıştıralım: G.I. Joe’laştırılmış bir adet Jeff Wingman. Huzurlarınızda!

g-i-joe-community

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.