Bu noktaya kadar güncel takip etmeyenler için kısa bir özet: Constantine NBC’de yayınlanacak bir dizi olacak şekilde tekrar uyarlanıyor, başrolü ise Matt Ryan oynayacak ve temanın Keanu Reeves filminden çok orijinal materyale yakın olması bekleniyor.

Bu özeti özümsediysek, günün haberine geçiyoruz: Constantine kadrosuna üç yeni katılım var. İlki, Lucy Griffiths. Kendisini en çok True Blood’daki Nora Gainesborough rolüyle hatırlamanız mümkün. Griffiths Live karakterini canlandıracak. Liv, Constantine’in merhum arkadaşlarından birinin kızı. İkincisi, Charles Halford. Aranızdaki True Detective hastaları (sayınız çok, biliyoruz) onu Reggie Ledoux rolünden tanıyacaktır. Helford’un canlandıracağı karakter Constantine’in en eski arkadaşı Chas.

Lucy+Griffiths+True+Blood+Season+6+Premiere+ADL-83plAnPl

Sonuncu ve benim şahsen en sevindiğim casting haberi ise Constantine’e göz kulak olması için yollanmış melek Manny’yi oynayacak olan Harold Perrineau. Perrineau muhtemelen hepinizin tanıdığı bir isim. Karşımıza ilk olarak Oz‘daki Augustus Hill rolüyle çıktı, sonra Matrix Reloaded ve Revolutions’daki Link rolüyle iyice kalbimize girip, Lost‘taki dertli baba Michael Dawson rolüyle yerini iyice sağlamlaştırdı. Perrineau diziye güzel bir hava katacaktır, inanıyoruz.

Constantine gelecek TV sezonunda galasını yapacak. O dakikaya kadar başka kilit rollere de oyuncu bulunup açıklanacaktır. Kulağımız yerde.

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.