Hemen soralım, The CW’nun yeni süper kahraman dizisi Flash’i merakla bekliyor musunuz? Biz kendi payımıza biraz temkinliyiz. Arrow’un “çakma genç Batman” olmaktan kurtulup kendi ayakları üzerinde durması yaklaşık bir yılını aldı. Bunun üzerine CW dizilerinin genel ergensi tadını da ekleyince, Smallville’in on sezon bitmeme ısrarı da hala akıllardayken biraz bekleyip görmek istiyoruz. Gelin görün ki, CW bize diziyi hemen izlettirmek adına bir hayli yoğun çabalarda.

Öncelikle şunu söyleyelim, kadroya yeni eklenen karakter ile birlikte The Flash’teki süper insan yoğunluğu gerçekten de akıl almaz seviyelere ulaştı. Hatırlayacaksınız daha önce iyisiyle, kötüsüyle, tonlarca D veya E sınıfı DC karakteri diziye eklenmiş, ortam şenlenmişti. Şimdi elimizde bir süper kötü daha var, fakat anladığımız kadarıyla bu uzun bir süre süper kötü olmayacak. DC evreninde Plastique namıyla tanınan Bette Sans Souci karakteri diziye eklenecek ve her ne kadar kötü olsa da, “Flash’de bir müttefik bulacak”.  Plastique’i Rake ve Roommates’teki rollerinden bir ihtimal tanıyabileceğiniz aktris Kelly Frye canlandıracak. Bir ihtimal dedik, zira bu Frye’ın ilk rolü.

Bu sırada yayınlanan yeni fragman ise kısa, ama pek bir tatlı. Bizce bir göz atın. Hiçbir şey değilse, 45 saniye boyunca bir keyifleniyor insan. Buyurun!

http://www.youtube.com/watch?v=BXC4dof1e9g

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.