Malumunuz, dün itibariyle The Flash dizisi resmen görücüye çıktı. Eğer dün yayınlanan bölümünü seyretmekle seyretmemek arasında kaldıysanız; ya da bizim gibi ilk yayınlanan fragmanlar ve bölüm gösterimleri damağınızda bir “olmamış spider-man” tadı bıraktıysa ve şüpheleriniz mevcutsa; CW sizin için misler gibi bir fragman hazırlamış. Hani olur da, kafanızda sorular varsa, fragman belki cevap olur umuduyla. Fragmanın ismi de maşallahlık, “Heroic Trailer”. Teması da tahmin edebileceğiniz gibi.

Fragman dizinin daha önce net görmediğimiz bir takım detaylara da ışık tutmakta. Öncelikle bu fragmanı izleyerek, dizinin o denli de “olmamış spider-man” tonunda olmayacağını söylemek mümkün. Wentworth Miller’ı da dünya gözüyle bir daha görmek, şüphesiz ki Prison Break’ten beri aktörün eski hayranı olanlar için keyifli bir deneyim. Fragman dizinin görsel olarak da belli bir seviyenin üzerinde olduğunu gösteriyor. Gelin görün ki ben yine de pek ikna olamadım. Fragmanı aşağıya bırakıyoruz, altına da sinopsis çakıyoruz. Belki siz izleyip, konusunu da okuduktan sonra diziyi izlemeye karar verirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=i0irfjqJghc

Başrollerinde Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Rick Cosnett, Carlos Valdes, Tom Cavanagh ve Jesse L. Martin’in olduğu, yan rollerde de John Wesley Shipp, William Sadler, Wentworth Miller, Clancy Brown, Dominic Purcell ve Amada Pays’in bulunduğu Flash, malumunuz Arrow dizisinden kopup geldi buralara. Geçtiğimiz gün yayınlanan ilk bölümü de bir orijin hikayesi.

Central City Polis Departmanı için adli tıp uzmanı asistanlığı yapan Barry Allen’ın, S.T.A.R. Labs’de yapılan bir deneyin oluşturduğu şimşek tarafından çarpılmasıyla, süper hızlı koşabilme kabiliyeti kazanışını konu alan ilk bölüm; Allen’ın şimşek çarpmasından sonra gözünü S.T.A.R. Labs’de açmasıyla hız kazanıyor. İlk öğrendiği şeylerden biri de, o şimşekle süper güç kazanan tek kişinin kendisi olmadığı. S.T.A.R. Labs üyeleri Allen’a özel bir kostüm hazırlıyorlar, kendisi de Flash adını alıp, suçla savaşmaya başlıyor.

Dizinin ikinci bölümü 14 Ekim’de yayınlanacak. Yazarları ve yönetmeni de ilk bölümünkiyle aynı.

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.