CW’nun fenomen hâline gelen dizisi Arrow’dan kopup, kendi başına bir fenomen olma yolunda ilerleyecek gibi gözüken The Flash, aynı Arrow’un yaptığı gibi kadrosunu DC Comics’in B ve C listesi kahramanlarıyla doldurup, çizgi roman hayranlarını mest etmeye devam ediyor. Daha da devam eder, zira bu dizilerin keyfinin yüzde sekseni belli ki asla sinemada göremeyeceğimiz kadar arada kalmış süper kahramanları, kara ekranda görmekten geliyor. Sıkıntımız yok, itiraz ediyor değiliz. Ne de olsa en sonunda DC’nin en çizgi roman hayranlarınca sevilen kahramanlarından birini de böylelikle görmüş olacağız: Firestorm.

3657607-8103721816-30409

Aslen iki karakterin birleşerek oluşturduğu bir süper kahraman olan Firestorm’u öyle gözüküyor ki dizide sadece bu karakterlerden biri olarak göreceğiz, o da Ronnie Raymond. Belki dizinin yapımcıları bize sürpriz yapıp, ikinci yarı olayını da bir şekilde hikayeye sokarlar ama pek zannetmiyoruz, zira Ronnie Raymond’u oynayacak aktör duyurulurken bundan pek bahsedilmemesi böyle bir planın olmadığını gösteriyor. Raymond / Firestorm’u Arrow’da baş rolü oynayan Stephen Amell’in kuzeni Robbie Amell oynayacak. Siz “torpil!” demeden önce söyleyelim, Robbie Amell’in bu ilk CW deneyimi değil. Daha önce de tek sezonluk bilim kurgu dizisi The Tomorrow People’da başrollerden birini canlandırmıştı.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Raymond dizide Catlin Snow’un nişanlısını oynayacak ve Flash’a güçlerini kazandıran S.T.A.R. Labs kazasında önemli bir rolü olacak. İlginç bir pozisyon şüphesiz. Bakalım Robbie Amell Firestorm’u nasıl canlandıracak. Siz ne diyorsunuz, iyi mi oldu Firestorm’un eklenmesi?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.