The Flash’in kötü adamları genelde DC evreninin hudutları dahilinde pek fazla Flash dışı kahramanlarla uğraşmazlar. İstisnalar elbette vardır fakat bir Lex Luthor, bir Doomsday, Darkseid, Joker, Sinestro seviyesinde değillerdir genelde. Ama sevenleri pek bir sever, ortamda muhabbeti döndü mü “Oo şu karakteri hatırlar mısın” diye keyifle yad ederler. İşte o sohbetlerin mezesi nevi şahsına münhasır Flash kötülerinden biri CW’nın bu sonbahar start alacak yeni dizisine teşrif edecek. Oynayacak oyuncu da eski tanıdık!

Bundan yaklaşık dokuz sene önce başlayan ve beş sene önce biten (bunları yaşlandığınızı anlayın diye söylüyorum) Prison Break’te baş karakter Michael Scofield’ı canlandıran Wentworth Miller, The Flash’in dördüncü bölümünde diziye Captain Cold olarak katılacak. Uygulayıcı yapımcı Andrew Kreisberg’in beyanatına göre dördüncü bölümden itibaren Captain Cold’un ve Rogue’ların orijin hikayesini görmeye başlayacağınız. Tabii şu an bilmediğimiz şey, Captain Cold’un hikayedeki önemi. Kreisberg karakterin ne kadar süre hikaye içerisinde kalacağına dair bir şey söylemedi. Yani Captain Cold sadece bu sezonun kötüsü mü, yoksa Smallville-Lex Luthor gibi inceden inceye Flash ile birlikte büyüyüp güçlenen bir paralel kötü mü olacak bilemiyoruz.

captain-cold-3

Bilmeyenler veya takip etmeyenler için, Wentworth Miller Prison Break sonlandıktan sonra Law & Order: SVU, House gibi dizilerde konuk oyunculuk yapmış, Resident Evil serisinin iki filminde de Chris Redfield olarak karşımıza çıkmıştı. The Flash Miller’ın ilk DC deneyimi olmayacak. Kendisi geçen sene yayınlanan Young Justice serisinin ikinci sezonu Invasion’da iki bölüm boyunca Deathstroke’u seslendirmişti. Wentworth Miller gelecek sene vizyona girecek Resident Evil: The Final Chapter filminde Chris Redfield rolüne tekrar bürünecek.

Başrolünde Grant Gustin’in oynadığı The Flash’in ilk bölümü internette bulunabiliyor (öhm), fakat resmi olarak galasını 7 Ekim’de yapacak. 24 Temmuz’da başlayacak Comic-Con’da diziyle ilgili yeni, etine dolgun bilgiler açıklanacaktır diye tahmin ediyoruz. Eğer öyle olursa, yine burada buluşalım, biz size en son malumatları aktarırız!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.