Hani bazen bazı oyuncular olur, rolleri çok büyük değildir, ama kendileri çok sempatiklerdir. Bu yüzden onları o küçük rolde öyle seversiniz ki, başka filmler ve dizilerde gördüğünüzde hoşunuza gider. Eminim Dexter izleyen pek çok kişi için David Zayas öyle. Uzun yıllar boyunca Showtime’ın dizisinde Angel karakterine can veren Zayas’ı muhtemelen hepiniz pek seviyorsunuz ve o yüzden yine muhtemelen hepiniz şu habere pek bir heyecanlanacaksınız.

maroni

Bu sonbahar galasını FOX’ta yapacak yeni dizi Gotham’ın kadrosuna David Zayas da katıldı. Şimdiye kadar halihazırda oluşturulan oyuncu kadrosu olumlu eleştiriler alan Gotham’ın Ben McKenzie ve Jada Pinkett-Smith’in başını çektiği kadrosuna katılacak olan Zayas, öyle ufak bir rol de oynamıyor. Kendisi Carmine Falcone’nin sağ kolu olan Sal Maroni rolünde karşımıza çıkacak. Bu tabii ki çok kritik bir rol, zira biliyorsunuz ki Two-Face’in orijin hikayesinde Sal Maroni çok önemli yer kaplayan bir karakterdir. Kendisinin varlığının mafyasal bakımdan başka kapılar açıyor olması da buna ek tabii ki.

Valla biz Zayas’ın kadroya eklenmesine sevindik. Yalnız tek kaygımız var, rol için fazla sempatik olması. Şaka yapmıyoruz, mübalağasında değiliz; adam Expandables da küçük bir ülkenin diktatörünü oynarken bile sevimliydi. Şimdi bir mafya babasını canlandırırken de sevimli olursa, vallahi olmaz, şimdiden söyleyelim…

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.