Arrow’da ilk bir gözümüze çarpan Barry Allen, nam-ı değer Flash, resmen dizi oluyor. Zaten olacaktı dediğinizi duyar gibiyim, ben de aynı fikirdeyim, fakat malumu da bazen ilan etmek gerekiyor. En azından kafada şüphe kalmaz.Bu uğurda açıklıyoruz: Arrow’dan kopacak dizinin pilot bölümü CW tarafından resmen sipariş edildi. Heyecanlandınız mı? Bence çok heyecanlanmayalım, zira CW daha evvel aynı şekilde Smallville’den kopan bir Aquaman dizisi de sipariş etmiş, pilot bölümü beğenmeyince tam diziye evirmemişti.

Flash’ı Grant Gustin canlandıracak. Üvey babası dedektif West’i de Jesse L. Martin. İlk bölümden itibaren gözükecek kötü adamlar, Reverse-Flash ve Killer Frost‘u da sırasıyla Rick Gosnett ve Daniell Panabaker tarafından canlandırılacaklar. Anlayacağınız her şey yerli yerinde gözüküyor. Sinematik evrende DC yıldızlarını toparlamakta zorluk çekiyor olabilir ama maşallahı var, televizyonda Justice League’i kurdu kuracak.

 

b7e5417e-6943-4e4c-9098-38d09761bd88_AR208b_0180b-jpg-e4fb5df7-t3

 

 

Not: Kapak resmi temsili olarak Gustin’i Flash olarak tasvir eden kyomusha isimli DeviantArt kullanıcısının galerisinden alınmıştır. Gidin bir göz atın, kendisinin çok tatlı işleri var!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.