Yayınlandığı ilk sezondan beri pek çok izleyiciyi kendisine bağlamayı başaran Homeland’in dördüncü sezonu yaklaştıkça yaklaşıyor. 5 Ekim 2014’te galasını yapacak olan yeni sezon, Homeland’in her sezonu gibi merakla bekleniyor, zira homeland her sezonunda diziye ufak bir reset atıp, bambaşka bir şekle bürünüyor. Dürüst olayım, dizi hakkında en sevdiğim şey de bu. Üç sezonun üçü de başka şeylerle ilgiliydi ve üç sezonun üçünün sonunda da neyle ilgileniyorlarsa onun pimini çekip, bir sonraki sezona parçaları toplamayı bıraktılar.

Lakin burada belli bir rota değişikliği var. Hatırlayacaksınız, geçen sezon Carrie’nin İstanbul’daki CIA ofisine atanmasıyla bitmiş, yapımcılar da dizinin İstanbul’da geçeceğini açıklamışlardı, hatta Kerem Bursin gibi Türkiye’li oyuncularla anlaşıldığı da söylenenler arasındaydı. Fakat dördüncü sezonun ilk fragmanı gösteriyor ki, dizi ağırlıklı olarak Pakistan ve Afganistan’da geçecek. Zaten çekimler de planlandığı gibi İstanbul’da yapılmak yerine Cape Town, Güney Afrika’ya bir süre önce taşınmıştı.

Lafı fazla uzatmayalım. Baş rollerinde Claire danes, Mandy Patinkin, Rupert Friend ve Nazanin Boniadi’nin olduğu Homeland’in 4. sezon fragmanı aşağıda. Yeni sezon ile ilgili görüşleriniz de bekliyoruz tabii!

 

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.