How I Met Your Mother finaline dair ilk izlenimlerimiz sizlerle paylaşmıştık; genel olarak Robin-Ted aşkının diziye bir final olarak yakışacak denli epik olmaktan çıkalı yedi sezon olduğu kanaatindeyiz. Bu bu kadar aleni bir şekilde ortadayken finalin bu şekildeo lmasını da çocukların reaksiyonlarının 2007’de çekilmiş olmasına bağlamıştık. Fakat öyle gözüküyor ki, montaj odasında aşılabilir bir durummuş bu ve Bays-Thomas ikilisi kasten aşmamaya karar vermiş. Bays durum ile ilgili Twitter’dan şöyle demiş:

How I Met Your Mother alternatif finali

“16 gün önce HIMYM montaj odasındaydık ve iki çok farklı son arasında karar vermeye çalışıyorduk. Sadece bir senaryonun çekimini yapmıştık fakat montaj odasının büyüsü sağ olsun iki farklı sonuca varabiliyorduk. En nihayetinde seçtiğimiz sonu seçtik ve arkasındayız. Ama öteki versiyonu da çok sevmiştik.”

Sevdiniz de ne oldu peki? Şu olucak, How I Met Your Mother alternatif finali, dokuzuncu sezon DVD’sinde yayınlanacak. Dokuzuncu sezon DVD’siyle beraber aynı anda tüm diziyi kapsayan boxset’te de bulunacak finalin anneyi öldürmeyeceği, Robin ve Ted’i de zorla evermeyeceğini düşünmek istiyoruz. Anneyi öldürecekse de en azından Robin meselesi olmasın. Genel olarak Robin’le ilgili pek bir şey olmasın yani. Öhöm. How I Met Your Mother’un bu boxset’i sonbahar aylarında çıkmış olacak. O zaman muhakemesini yaparız, ama herhalde bu sondan daha kötüsünü yapmış olamazlar değil mi?

Bu yazıya gerçekten önümüzdeki sonbahardan şöyle bir edit girmek istemiyorum: “YAPTILAR”

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.