How I Met Your Mother‘ın finaline (dün yayınlanan bölümü takiben) resmen sadece bir bölüm kaldı. Bir bölüm sonra Last Forever‘ı izleyeceğiz ve ömrümüz boyunca bir daha hiçbir yeni How I Met Your Mother bölümü izleyemeyeceğiz. İnsan üzülüyor değil mi? Üzülmeyin. Her büyük ilişkinin bir de ribaundu olur. 9 senelik HIMYM birlikteliğinize son noktayı 31 Mart’ta koyduktan sonra gelin şu aşağıdaki 10 diziye kalbinizi açın. Emin olun How I Met’in boşluğunu dolduracaklar!

Not: Sıralamaya gönlümüz elvermedi, alfabetik olarak listeledik. Bir de zaten anlaşılmıştır ama, söyleyelim, How I Met’in boşluğunu onun gibi 20 dakikalık komedi dizileri doldurur prensibiyle yola çıktık, yani “Homeland NERDE?!” diye kızmayın bize. Onu belirtelim önceden. Buyurun!

Brooklyn 99

Brooklyn Nine-Nine

Andy Samberg’in başrolünü oynadığı dizi hakkında zaten uzun uzadıya konuştuk. Dilerseniz şu yazıyı okuyarak genel fikrimizi edinebilirsiniz, fakat kısa özet olarak şunu geçelim: Farklı, yenilikçi ve komik bir dizi Brooklyn Nine-Nine ve eğer sıralama yapsaydık bir numaraya oynardı.

Community

Community

Community hakkında zaten pek fazla konuşmaya gerek yok. 5. sezonunu bitirmek üzere olan Community’de Friends’in, How I Met’in sahip olduğu o sihir var; ekibin kameralar kapandığında da beraber takıldığını hayal edebiliyorsunuz. Oyuncu kadrosunun muazzamlığı ise ayrı bir mevzu.

Episodes

Episodes

Friends dedik, Friends’in yıldızı Matt LeBlanc çok geride kalmadı; Episodes biraz yavaş başlamıştı ama çok uzun süredir vitesi en yukarı seviyeye aldı, bangır bangır gidiyor. LeBlanc’ın kendisinin bir versiyonunu oynadığı dizide artı olarak Californication ve Entourage’ın verdiği o “Hollywood’un mutfağına bir bakın” havasını da bulmak mümkün.

House of Lies

House of Lies

Kristen Bell ve Don Cheadle’ın başrollerini oynadığı House of Lies üçüncü sezonunu bitirmek üzere ve bu üç sezon da izlenmeyi sonuna kadar hak ediyor. Showtime bu kadar iyi diziyi aynı anda nasıl yayınlıyor bilmiyoruz ama olayları sadece drama değil, House of Lies bunun kanıtı.

Louie

Louie

Louis CK’in komedisi yer yer fazla karanlık olabiliyor, fakat açıkçası Louie, onun dehasını tam manasıyla görebileceğiniz en önemli yer. Louis CK yaptığı işte gerçekten de akıl almaz derecede iyi. Çuvalla ünlü konuk oyuncu da bonusu!

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

1 Yorum

  1. alp demirkabız Cevap ver

    o billy de vardı bi madrabazlık. iyi oynuyodu oynamasına ama lutfedip de oynuyomuş, fazlasını da saklıyomuş gibiydi

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.