Modern Family

Modern Family

Kimilerine göre TV ekranlarında yayınlanmış en iyi komedi dizisi. Evet, bunu diyenler Seinfeld’in, Friends’in üzerine çıkıp diyorlar bunu, pek haksız da değiller. Ona benzer bir dizinin daha olmadığı kesin. Son sezonlarda biraz hız kaybetmiş olabilir ama hâlâ “sesli güldürme” konusunda üstatlar.

Parks and Rec

Parks and Recreation

Kadrosundan önemli yıldızlar ayrıldı, ama Parks and Rec’in en önemli yıldızı hâlâ yerinde duruyor: Amy Poehler. Parks and Recreation kıymetli, çok bulunmayan dizilerden. Hani kaba tabiriyle “kafası çalışan” derler ya, aynen öyle.

Suburgatory

Suburgatory

Eğer benim gibiyseniz, muhtemelen diziye bakıp “Vay arkadaş, Six Feet Under’daki Billy’ye bak!” diyeceksiniz. Jeremy Sisto ve Jane Levy’nin başrolünü üstlendiği dizinin üçüncü sezonu an itibariyle devam etmekte. Serinin garip bir bağımlılık yapıcı yanı var. Açıkçası biz Sisto’nun karizmasına ve Levy’nin tatlılığına bağlıyoruz (Dallas’a da saygılar).

The Middle

The Middle

Eğer How I Met bağımlılığınız geçmeyecek gibiyse direkt size daha damardan bir takviye yapalım: The Middle’ın yaratıcıları ve yapımcıları eski How I Met kadrosundan oluşuyor. Dizi 5. sezonunu Nisan’da bitirecek ve eleştirmenlerden olumlu tepkiler toplamaya devam ediyor.

Veep

Veep

“Ben komedim biraz da gündeme iki üç gönderme yapsın, bir fikri olsun isterim” diyorsanız, Veep size Homeland vari bir siyasi analiz sunmayacak, ama o analiz ettiğimiz siyasilerin saçmalığını kesinlikle gözler önüne serecek. Julia Louis-Dreyfus Seinfeld lanetini Christine ile yenmişti, Veep ile resmen dalga geçiyor.

 

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

1 Yorum

  1. alp demirkabız Cevap ver

    o billy de vardı bi madrabazlık. iyi oynuyodu oynamasına ama lutfedip de oynuyomuş, fazlasını da saklıyomuş gibiydi

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.