Yeni doktorun İskoç reyiz Peter Capaldi olarak açıklanmasıyla beraber Doctor Who hayranları klasik döngülerine girdiler. Sezon başladığı andan itibaren iki üç aya bu döngünün ikinci fazı, “Ya bazı şeylerini seviyorum aslında” başlayacak ve sonrasında bahar aylarında Tumblr’lar Capaldi fanart’larıyla dolacak.

doctor-who-2013-time-to-find-out-who-clara-is

Fakat o tarihe kadar içinizdeki Matt Smith aşkı biraz da olsa durulsun diye Doctor Who ekibinin size ufak bir sürprizi var. The Mirror’un ulaştığı diziye yakın kaynaklara göre Matt Smtih’in sezon başlarına doğru sesi diziye konuk olacak. Smith, geçmişten gelecekteki Clara‘yı arayacak. Bu telefonun sebebi de Clara’nın karşısında gördüğü bu yeni Doktor’un hâlâ kendi tanıdığı Doktor olduğuna inanmakta zorlanıyor oluşu. Smith Clara’yı arayıp, kendisinin hâlâ o yeni bedenin içinde olduğuna ikna edeceği söyleniyor.

Şimdilik bu sadece bir iddia, ama bizi Smith’in sesini duymaktan çok, bu bölüm enterese ediyor desek yalan söylemiş olmayız. Clara’nın yeni Doktor’a alışma süreci bir hayli engebeli geçecek gibi gözüküyor. Keyifle izleyecek miyiz neyiz?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

1 Yorum

  1. Adam üzüntüden Ülkeyi terk etti bbc de hikayenin olayı yüzünden matt smithi alamayız diyor jenna colemana çok alışan matta ufak bir süpriz hazırlandı o süpriz sonrası matt dahada üzüntü yaşayarak evini terk etti ah BBC ah

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.