How I Met Your Mother’ın ardından yaratıcılarının bu sefer perspektifi değiştirerek bir kadının hayatının aşkını arama hikayesini anlatacak dizisi How I Met Your Dad’in oyuncuları belli oldu. Zaten başrol oyuncusu Greta Gerwig belliydi, artık kadronun geri kalanı da tamamen belli. Tek eksik? Anlatıcı henüz cast edilmedi. Onun dışında How I Met Your Dad’in oyuncuları tam listesiyle şu şekilde:

Greta Gerwig – Sally

Greta Gerwig

Başrol, yeni Ted’imiz.

 

Anders Holm – Gavin

Andres Helm

Gavin, Sally’nin eski kocası. Burada Ted/Robin’imsi bir durum olmasını ve Sally’nin Gavin’i bol bol “let go” yapmasını bekliyoruz. Yalnız oynayan oyuncu Anders Holms aynı zamanda Workaholics’te de oynuyor, o yüzden tam zamanlı olarak katılmayabilir kadroya.

 

Krysta Rodriguez – Juliet

Krysta Rodriguez

Eğer Sally Ted ise, Juliet de açıkça Marshall. Kendisi bir moda blogcusu. Krysta Rodriguez, çıkışta olan bir aktris, kendisinin en ünlü rolü Smash’in ikinci ve son sezonundakiydi. Broadway geöçmişi de olan bir oyuncu.

 

Nick D’Agosto – Frank

Nick Dagosto

Bu da dizimizin Lily’si. Juliet’e yardımcı olan bir IT uzmanı olan Frank’i en son Masters of Sex’in bıçkın delikanlısı Ethan olarak izledik. Muhtemelen bu oyuncu seçimi Masters of Sex’teki rolünün bittiğini doğruluyor. Çok da üzülmedik.

 

Andrew Santino – Danny

Andrew Santino

Sally’nin abisi Danny’yi, Mixology’deki rolüyle tanıyor olabileceğiniz Andrew Santino canlandırıyor. İlginç bir şekilde, Santino’nun karakteri gay, katı kuralları olan bir avukat.

 

Drew Tarver – Todd

Drew Tarver

İşte Todd’da yukarıdaki Danny’nin kocası. Hakkında daha fazla bir şey de bilmiyoruz, Tarver da çok ünlü bir aktör değil.

İşte How I Met Your Dad’in oyuncuları bu şekilde. Ne diyorsunuz? Oldu mu? Olmadı mı? Bu kadro da sevilir mi eskisi kadar? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.