Son zamanlarda Marvel yapımlarını konuşurken ne yazık ki artık daha az övgü dolu cümleler kullanabiliyoruz. Özellikle son çıkan Disney yapımları, bizi tatmin etmekten bir hayli uzak bir görüntü çizdiler. Gelecek yapımlar arasında bulunan She-Hulk da ne yazık ki yayınlanan ilk fragmanı yüzünden haklı eleştirilerin hedefi oldu. Fakat dün gece Marvel’ın SDCC konferansında She-Hulk için öyle bir fragman yayınlandı ki hem bu eleştirilere bir kez daha haklılık payı verdik hem de yeni eleştiriler yapmaya başladık.

Şunu belirtmekte fayda var, bu fragman öncekinden kesinlikle daha iyi durmuyor. Özel efektler hâlâ daha kötü duruyor ve bunun dışında diziye dair geri kalan öğeler de ne yazık ki özel efektlerden daha iyi değil… Marvel’ın ilk komedi yapımı olarak nitelendirilen She-Hulk dizisi, gerçekten neresinden tutarsanız tutun elinizde kalan bir yapım.

Yani fragmanın en çok konuşmamız gereken özelliği tam bir çorba gibi olması. Jennifer Walters‘ın, Bruce Banner’ın aksine süper kahramanlığı ve normal hayatını dengede tutmaya çalışırken yaşadığı maceralarını ve tabii ki nev-i şahsına münhasır karakterini görmek için sabırsızlandığımız dizi bir anda Wong’un, Bruce Banner‘ın, Abomination‘ın oyun alanına döndü. Yanlış anlamayın bunlar olmasın demiyorum, hepsi aynı anda olmasın diyorum!

Tabii bunların hiçbiri dün gece yayınlanan fragmanın ana olayı değildi. Fragmanın sonunda Daredevil’ı, elinde iki batonuyla takla atarken görünce hepimiz yine dumura uğradık. Disney’in, Daredevil haklarını Netflix’ten satın aldığını duyunca hepimiz çok sevinmiştik fakat bunun başımıza geleceğini düşünmemiştik. Karakteri Spider-Man: No Way Home’da gösterdiler coştuk, Echo dizisinde göstereceğiz dediler eyvallah dedik ama artık konuk sanatçı gibi her diziye eklemek nedir ya? Bu nasıl bir açlık sevgili Disney? Gerçi şimdi günahlarını almayayım belki bu karakter Matt Murdock değildir ve Disney bize fragman hilesi yapmıştır ama bu da çok ayıp ha!

Jennifer Walters ‘ın bol bol dördüncü duvarı kıracağı She-Hulk dizisi 17 Ağustos’ta Disney Plus’ta yayınlanacak. Siz ne düşünüyorsunuz She-Hulk dizisi hakkında? Sizce de “Her şeyden var ama hiçbir şeyden tam yok!” tadında bir fragman olmamış mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.