Yıllar! Bakın, aylar değil, yıllar kelimesi kullanıyoruz Rick and Morty hasretimizi anlatmak için. Bu dünyada Rick and Morty bekleyenin hâlini bir Sherlock’çular anlar; onlar da yarım anlarlar. Çünkü tamam, Sherlock da beklenti asırlarca, ama Sherlock seven gitti Kambırbeybi’yi Imitation Game’de izledi, Freeman’ı Hobbit’te izledi. Rick and Morty’yi yapanlar başka bir şey yapmıyorlar hasret gidermemize yarayacak. Ya var, ya hiçbir şey yok.

Üstelik promosyon konusunda da, animasyon bir iş olduğu için yayınlayacağı öyle bol keseden fragmanı, spotu, tadımlığı falan yok. Geçen aylarda bir kaba taslak video koydular, döndüre döndüre beş kere izledik en aşağı. Bu yüzden, Adult Swim Australia kanalının resmi koyduğu video ekstra inanılmaz. Baya üçüncü sezonun açılış sahnesi yazıyor o başlıkta, inanamıyor, tıklıyorsunuz. Sonra da karşınıza şu video çıkıyor, Rick & Morty’yi yapanlara tekrar tekrar hayran oluyorsunuz.

Gerçekten. Bu muhteşem videoyu izleyen herkes hemfikir olacaktır: Rick and Morty dizisini başka bir akıl yapıyor. Zaten katmanlı hikayeleri, şaşırtıcı derecede derin karakterleri, dev zeka gerektiren felsefi alt yapıları ve kafa döndüren referanslarıyla birkaç yıldır zekasına hayrandık bu dizinin. Ama şu video gerçekten sevgimize sevgi kattı. Bu videoyu izleyen herkesten ricamızdır. Videonun içeriğini anlatmayın paylaşırken. Tüm arkadaşlarınızla bu şoku tokat gibi paylaşın. Sadece “üçüncü sezonunun açılışı var abi, müthiş” deyin. Herkes görsün. Herkes aynı anda hayran olsun.

Buyurun aha da video. Yalnız koltuklarınıza tutunun. İzleyeceğiniz şeyi uzun süre unutamayacaksınız…

https://www.youtube.com/watch?v=r0IwfHdO36Y

Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.