Sonic geri dönüyor, hatta şimdiden dönmüş olabilir ve bizim bundan haberimiz olmayabilir. Ekranların ve oyun dünyasının en hızlı kirpisi (ayrıca en çok sosyal mesaj vermeyi seven kirpisi) Sonic The Hedgehog, izleyicileriyle buluşmak için hazırlanıyor.

Sonic-Boom-CG-Animated-Series-Cartoon-Network

Olayın biraz daha detaylarına inelim.

Çizgi filmin ismi büyük ihtimalle “Sonic Boom” olacak ve 2014’de yayımlanmaya başlayacak. Her bir bölümü 11 dakikadan oluşacak dizinin şimdilik 52 bölümden oluşması planlanmış. İşin başında Cartoon Network var.

Sega’dan gelen açıklamaya göre Sonic, dizi boyunca onlarca robotla karşılaşacak ve karakter bazlı bir komedi ortaya çıkacak. Sonic tabii ki tek olmayacak; yardımcısı Tails (iki kuyruklu, kısmen uçan turuncu bir tilki vardı ya, o arkadaş işte) ona maceralarında eşlik edecek. Bu maceralar sırasında Sonic, ezeli düşmanı Dr. Eggman ile bol bol karşılaşacak. Knuckles ve Amy Rose karakterlerini sevenler de tatmin olacaklar çünkü şovda onların da yeri olacak. Son olarak Sonic’in “ailesel bir arayış” ile uğraşması gerekecek.

Şimdilik kısacası, 2014’de izlememiz gereken bir çizgi filmin daha izlenecekler listesine eklendiğini söyleyebiliriz. Hayırlı olsun.

Yazar

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.