BONUS: Joseph Quinn

Eddie Munson’u canlandıran Joseph Quinn, 29 yaşında bir insan için konuştuğumuzu göz önünde bulundurursak zaten gerektiğinden fazla sevimli; gerçi bunda mutlaka bir lise son sınıf öğrencisini canlandırması için yapılmış olan makyajının da etkisi vardır. Ama bunun yanında Joseph Quinn’in gerçek hayatta da canlandırdığı Eddie karakterinin sivri çıkışları olmaksızın pamuk gibi bir insan portresi çizdiğini belirtmeden geçemiyoruz. Tüm bunların ışığında kendisini izlemeyi tabii ki iple çekeriz!

1 2
Yazar

Editör-in-çiif. Hayvan dostu, çokça yalnız; ismiyle müsemma ama çoğunlukla zararsız. İyi tavsiye verir, geç olana dek ciddiye alınmaz. Her geçen gün bitkinliğine şaşırarak ‘takı taluy takı müren‘ arıyor.

3 Yorum

  1. Herkesin kendinden bir parça bulabildiği diğer insanlar tarafından yanlış anlaşılan aslında kaybolmuş kuzuların kurtarıcısı koca yürekli bir karakterdi çok erken ayrıldık 🙁

  2. Her kelimesine katilirim. Oyunculuktaki ince ayrintilar da eklenince kimilerini gölgede birakacagi anlar cikti. Geri dönüsü icin imza atanlardanim.
    Alarmim artik “Chrissy Wake-up” diye caliyor. Esim saskin…

    ps: Biz de seni seviyoruz!

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.