George R.R. Martin’in Syfy ile ortaklaşa projesine gelirsek de, bu sefer Nightflyers ismini zikretmemiz gerekiyor. Martin’in bizzat kendi kitabına dayanan yapımın kısaca özetini yapmamız gerekirse de şöyle bir Geektyrant alıntısı yapalım sizlere:

Sekiz başınabuyruk bilim insanı ve bir de güçlü bir telepatın, uzaylı yaşam formlarıyla iletişime geçebilmek adına Güneş Sistemi’nin uç noktalarına doğru bir maceraya çıkmalarını ele alıyor. Yolculuk gemisi The Nightflyer, küçük bir tayfa ve her şeyi açık açık yaşamayan türden bir kaptanı içeriyor. Korkutucu ve vahşi olaylar patlak verdiğinde ise, tüm bu insanlar birbirlerini sorgulamaya başlıyorlar ve sandıklarından daha zorlu bir macerada hayatta kalmak için mücadele veriyorlar.

Martin’in bu kitabına aşina olanlar için gelecek Nightflyers dizisine de şöyle bir fragman hazırlanmış, dileyenler için bırakıveriyoruz:

Ne dersiniz geekler? Syfy’ın yeni projeleri, sırf başındaki isimler için bile izlemeye değer mi sizce?

1 2
Yazar

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.