Bugün internette başıboş, derbeder bir halde gezinirken şu aşağıdaki videoyu buldum. Kungming2 isimli bir YouTube kullanıcısı How I Met Your Mother’ın son sezonunda Anne karakterini oynayarak radarımıza girmiş Cristin Millioti‘nin Joe’s Pub’daki sahne performanslarını koymuş internete. Millioti, Mirrors, Cosmic Love, Royals ve Music Box‘ı seslendiriyor ama biz en çok şu şarkıya takıldık. Cristin Millioti’den Wish You Well. Kungming2 sahneyi göremediğinden sadece ses kaydı almış.

Millioti zaten How I Met Your Mother’ın “How Your Mother Met Me” bölümünde La Vie En Rose‘u söyleyip gönül gözümüzü bir aralamıştı, Broadway geçmişi olduğunu ve Once’da oynadığını da biliyorduk da, bu videolardan sonra onlardan da ayrı bir gözle bakıyor insan. O yüzden sözümüz Ted Mosby‘ye. Sevgili Ted, teklifini yapacaksan yap, şu kızla tanışacaksan tanış yoksa Farhampton Inn midir neresiyse oraya gelip biz kapacağız kızı.

Eğer diğer performansları izlemek isterseniz şu şekildeler, hepsinin video kaydı var.:

Mirrors (Justin Timberlake cover’ı)

Cosmic Love (Florence & The Machine cover’ı)

Music Box (Regina Spektor cover’ı)

Royals (Lorde cover’ı)

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.