The Defenders’ı resmen şu an The Avengers tarzı bir heyecanla bekleyen kaç kişi varız? Samimi soruyoruz, sizde de böyle zor anlamlandırdığınız bir “Allah’ım biri bir bilgi atsın üzerime, kuraklıklardayım” kıpır kıpırlığı var mı? Gerçekten, Civil War’ı beklerken bu kadar kıpraşmamıştık yani. Muhtemelen Netflix şu an çıtayı baya yüksek bir yere koyduğundan oluyor bu. Gelen bilgiyi otomatikman benzin diye öğütüp, gazla devam ediyoruz yola.

Bu bilgi de en son böyle oldu. Netflix, çekimleri yakında başlayacak ve başrollerinde diziye ismini veren kadroyu oluşturacak Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter, Finn Jones’u ağırlayacak, yan rollerinde sırasıyla Foggy, Stick ve Malcolm olarak Elden Henson, Scott Glenn ve Eka Darville’in rol keseceği, esas kötü olarak da Sigourney Weaver’ın boy göstereceği The Defenders’ın kadrosuna iki kişinin daha eklendiğini duyurdu.

Desktop-10

Bunlardan ilki, The Punisher’da da oynayacağını geçtiğimiz haftalarda öğrendiğimiz Deborah Ann Woll ve onun Karen Page karakteri. Foggy ve Matt’in olduğu yerde, Karen’ın da olması gayet normal elbette. Üstelik kendisi The Defenders’a da meze olabilecek konular hakkında baya kilit bilgilere de sahip. İkinci karakterimiz de, Luke Cage’de hayatımıza giren bir insan, Simone Missick’in oynadığı Misty Knight. Knight’ın da varlığı, Defenders’daki iki süper kahraman Iron Fist ve Luke Cage’le olan bağları düşünüldüğünde gayet normal.

Bu da, farkında mısınız bilmiyorum ama, Defenders’ı Avengers’dan felaket daha farklı bir konuma sokuyor. Defenders, gerçek anlamda bir All-Star maçı. Avengers diğer Marvel hanedanlarından sadece başrolleri almış, yan karakter olarak da sadece Thor filminden faydalanmıştı. Defenders sadece dörtlüyü toplayıp hayatına devam etmiyor. Baya dört diziden, irili ufaklı karakterleri toplayarak geliyor. Bu da bizim heyecanı katlıyor açıkçası. Siz ne diyorsunuz?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.