4. Cameron & Chase (House)

Cameron Chase

İsmi “House” olan bir dizide Cameron ve Chase’in düğününü, açık konuşmak gerekirse “Baksana iki tane sarışın taş insan evleniyor kıyamam” diye izlemedik tabii ki. Bu düğünü epik yapan, öncesinde biriken olayların, arka planda patlak verişiydi. Cameron ve Chase bir yanda mutlu olurken, Wilson ve House’un o araba yolculuğu sonsuza kadar zihnimize kazınacak.

 

3. Lily & Marshall (How I Met Your Mother)

Lily Marshall

Her ne kadar “grubun sevilen kadın avcısı nikahı kıyar” konsepti tanıdık gelse de (az sonra göreceksiniz), Lily ve Marshall’ın düğünü yine de en sevdiğimiz TV düğünlerinden biri olarak kalacak. Burası kesin. TV tarihinin muhtemelen en epik çiftlerinden biri olmalarını geçtim, How I Met’in TV tarihinin en orijinal sitcomlarından biri olduğu zamanların bölümüydü. Bugün bile tekrar tekrar izlenir.

 

2. Monica & Chandler (Friends)

Monica Chandler

Üstte belirttiğim konseptin ağa babası buydu. Joey’nin kıldığı, “Kim hamile?” telaşının yaşandığı, Chandler’ın yusuf attığı muhteşem bir düğün izletti Friends ekibi bize. Hep unutamayacağınız, aklımıza kazındı falan diyoruz ama, gerçekten efsane bir replik varsa asla hafızalardan silinmeyecek, o da Joey’nin “I do”‘dan sonra “Yeah you do!” diyişidir. Yeriz sizi.

Şimdi, Allah’ını seven, “Ya şöyle güzel fantastikli bir dizi varmış diyorlar, başlasam mı, çok da izleniyormuş?” diyen varsa, spoiler yememek için üçüncü sayfaya tıklamasın. Çünkü, TV tarihinin en epik düğünü…

1 2 3
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

1 Yorum

  1. Mohono Batbuyan Cevap ver

    finaldeki resimde kadının boğazından çıkacak kan deposunun izleri de görünüyor 😀 oysa yayında farkedilmesin diye kastılar o kadar

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.