1. Red Wedding (Game of Thrones)

MADAFAKA

Peeah! Bu bölümün şahsım adına en büyük talihsizliği, ülkem gençliği adına en büyük talihsizliği, Gezi sırasında yaşanmasıydı. Allah belasını versin. Böyle zamanlama olur mu lan? Zaten canım sıkkın. Zaten moral düşük, yorgunum. Bir de bu insanın üstüne salınır mı? Hep deniyordu. Kitapları okumayan bir adam olarak, Benioff ve Weiss’ın “Biz diziyi Red Wedding’i okuduktan sonra çekmek istedik, göreceksiniz” diyişi beni ürkütüyordu. Ama bu kadarını da beklemiyordum. Beklemiyorduk yani. Böyle bir vicdansızlığı yemin ediyoruz insan insana yapmamıştır. Sen moralin düzelsin diye, iki dakika gerçek hayatın dertlerinden kaçayım diye dizi aç, karşına ne çıksın.

Hayır bir de yemek yiyorduk izlerken ya… Püü…

1 2 3
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

1 Yorum

  1. Mohono Batbuyan Cevap ver

    finaldeki resimde kadının boğazından çıkacak kan deposunun izleri de görünüyor 😀 oysa yayında farkedilmesin diye kastılar o kadar

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.